Proflyers

Je jedno, či si skúsený skydiver so stovkami zoskokov alebo si si len teraz urobil licenciu AFF. A možno sa ti lietanie v tuneli tak zapáčilo, že chceš lietať viacej a viacej. Áno, poď si dať tu správnu dávku Adrenalínu k nám do Hurricane Factory.

Športové lietanie v tuneli

Sportflight je určený pre tých, ktorí už majú dostatočné skúsenosti s lietaním v aerodynamickom tuneli alebo s voľným pádom, a skydivingu sa venujú na športovej úrovni. 

Športový letec môže byť skúsený "skydiver", absolvent AFF alebo iného kurzu voľného pádu, ale aj nadšenec bez parašutistických skúseností, ktorý ale musí preukázať dostatočné schopnosti, prípadne mať vlastného coacha. V prípade, že ho nemá, odporúčame mu školu lietania Hurricane Academy. Každý športovec musí mať vlastnú výstroj. Pre rezerváciu športového času je potrebné sa zaregistrovať a prihlásiť do rezervačného systému, kde si následne môžete sami vybrať a rezervovať svoje časy.
  Hurricane Factory  Hurricane Factory

Hurricane Factory Tatralandia - CenníkCenník platný do 30.9.2017


Kontakt pre športovcov
E-mail: sportflight.tatralandia@hurricanefactory.com
Telefón: +421 911 533 354

Hurricane Academy - škola lietania

Pripravili sme pre vás prvú školu lietania Hurricane Academy, v ktorej vás naučíme bezpečne lietať výhradne s pomocou vlastného tela. Poďte si  s nami vyskúšať, aké je to jednoduché! Prejdeme si všetko od základných signálov, cez lietania na bruchu, až po niektoré akrobatické prvky. Lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým fyzicky zdravým osobám od piatich rokov. 


Cenník Hurricane Academy*

Hurricane Academy Basic

10 min letu, zaškolenia, zapožičanie výstroje, záznam letu, teoretická príprava a praktické lietanie s trénerom

149 €


* Cenník Hurricane Academy je platných pre zákazníkov, ktorí už u nás absolvovali svoj prvý let. V prípade, že ste ešte neskúsili lietanie v aerodynamickom tuneli, prosím vyberte si jeden z nasledovných balíčkov.


Kontakt Hurricane Academy

E-mail: sportflight.tatralandia@hurricanefactory.com
Telefón: +421 911 533 352