Spoločnosti

Lietanie v Hurricane Factory je neopakovateľný zážitok pre Vašich zamestnancov, kolegov, obchodných partnerov alebo dôležitých klientov.

Lietanie v Hurricane Factory je neopakovateľný zážitok pre Vašich zamestnancov, kolegov, obchodných partnerov alebo dôležitých klientov.

ORIGINÁLNE EVENTY A TEAMBUILDINGY
V HURRICANE FACTORY


Hurricane Factory je skvelým a originálnym miestom pre Vaše firemné akcie, teambulding a ďalšie podujatia. Lietanie je neopakovateľný zážitok pre Vašich zamestnancov, kolegov, obchodných partnerov alebo dôležitých klientov. Odbúrava zábrany a odľahčuje atmosféru.

 
  • Teambuildingové aktivity
  • Darčekové poukážky
  • Pracovné stretnutia, prezentácie, školenia
  • Firemné večierky a ďalšie firemné akcie
  • Darček pre Vašich obchodných partnerov a klientov
  • Netradičné ceny do súťaží

Všetkým účastníkom akcie poskytne náš tím profesionálny servis, od zapožičania kompletnej výstroje, poskytnutia odbornej inštruktáže pred letom, až po samotné lietanie v simulátore, kde je s Vami vždy prítomný inštruktor. Pre vašu akciu je možné prenajať aj ďalšie priestory, ktoré sú k dispozícií.

Firemný cenník

1 hodina (pre 15 osôb)750 € bez DPH
1 hodina (pre 20 osôb)1100 € bez DPH
DJ (na 4 hodiny)200 € bez DPH

Súčasťou Hurricane Factory aerodynamického tunela je bar s priamym výhľadom na letovú komoru, odkiaľ sa môžu na let pozerať tí, ktorých let ešte len čaká alebo už svoj let absolvovali, pričom je možné fotografovať alebo let nahrávať. V prípade záujmu je možné si zakúpiť videozáznam priamo z Vášho letu na recepcii.

Pre akcie je možné v priestoroch baru a priľahlej galérií zabezpečiť profesionálny externý catering a občerstvenie. Priestor baru a galérie má do 35 miest na sedenie, v prípade potreby je možné pre firemnú akciu priestor uzavrieť a zväčšiť tak kapacitu na 50 miest.

Na druhom podlaží je možné využiť VIP priestory, kde sa nachádza multifunkčná miestnosť s presklenou stenou s výhľadom priamo na simulátor, vhodná na prezentácie, stretnutia a akcie do 30 účastníkov. Servis je zabezpečený z baru na prvom poschodí, prípadne je možné doobjednať profesionálny catering podľa želania klienta.

Pri uzavretí celého priestoru prvého aj druhého podlažia pre Vašu firemnú akciu získate priestor spolu pre 80 ľudí.

Pre viacej informácií a rezervácie volajte:
CateringStiahnuť
Firemná brožúraStiahnuť

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky