Natáčanie videoklipu Hangover Bazik Gyurcsik Vavra Project

Natáčanie videoklipu Hangover Bazik Gyurcsik Vavra Project

Lumír Mati - manager&producent: Skvelá atmosféra, nový druh adrenalínového zážitku, profesionálny prístup inštruktorov v starostlivosti o nás - klientov. To všetko a tiež predvedenie ukážky majstrovsky zvládnutého lietania a trikov v tuneli ma inšpirovalo k rozhodnutie sa pravidelne vracať, užiť si znovu skvelý pocit zo slobody pohybu a nových možností.
Peter Bažík - spevák - víťaz X Factoru: Celkovo lietanie bolo úplne super a určite odporúčam. Aj lektori boli veľmi starostliví. Aj keď niekto potreboval vysvetliť viackrát nejaké veci, nemali s tým problém a s úsmevom na tvári vysvetľovali tak dlho, ako bolo treba. Bol to fantastický zážitok, o ktorom sa nedá povedať, že bol neopakovateľný. Plánujem sa sem totiž ešte vrátiť ;-)
Matej Vávra - spevák, finalista X Factoru: Lítání v Superfly byl neopakovatelnej zážitek. Určitě doporučuju zkusit. Je paráda vyzkoušet si simulaci volnýho pádu naživo. Instruktoři byli sympaťáci a celkově dobrej dojem jenom utvrdili :-).
Tibor Gyurcsík - spevák, finalista X Factoru: Keď som bol malý, skúšal som lietať s dáždnikom, ale nešlo to. Skúšal som to aj s nápojom, ktorý mi mal dať krídla, a nič. Odvahu skočiť z lietadla som tiež nemal, takže som sa zmieril s tým, že lietať nebudem. Ale budem, a ešte veľakrát v Superfly :). Síce som stratil pár kamarátov, lebo som dva týždne hovoril len o tom. Takže, ak máte veľa kamarátov, skúste to...a ak žiadnych nemáte, nie je čo stratiť :D. Ďakujem za zážitok.

Rozhovor o natáčaní 24:26

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky