Kempinski

Aj v tomto prípade sa ukázalo, že raz vidieť, je lepšie ako 100 krát počuť. Napriek tomu, že kolegovia o HF predtým vedeli, nemali presnú predstavu o skutočnom zážitku a možnostiach využitia pre skupiny.

Viac

Petra Vlhová vo víre Hurikánu

Som rada, že som si opäť mohla vyskúšať takéto lietanie. Už som tu druhýkrát a išlo mi to lepšia ako predtým, prezradila po adrenalínovom lete vtuneli, kde ju sprevádzal inštruktor.

Viac

Recruitmen & Developium Group

„Ďakujeme HURRICANE FACTORY za skvelý a uletený zážitok, na ktorý sa len tak rýchlo nezabúda. Vďaka skvelým inštruktorom sme si lietanie veľmi užili a dúfame, že budeme mať možnosť si to zopakovať.„
Ďakujem ešte raz bolo to naozaj super.

Viac

Pfizer

Mgr. Viera Staviarska - Boli sme velmi spokojni. Vsetko bolo podla nasej dohody. Ocenujem ochotny a mily pristup personal a naozaj catering bol vyborny. Uzili sme si to. Dakujem za kooperativnost v krizovej situacii :)

Viac

Mondi SCP

Luděk Heralt - Myslím si, že mohu s klidem mluvit za všechny členy teamu a říct, že jsme si teambuilding všichni velmi užili. Nejvíc ze všeho to popisuje skutečnost kdy se všichni shodli na tom, že je třeba vyhrát další cenu presidenta Mondi, abychom si takovouto akci mohli zopakovat. (pozn.: jednalo se o výhru za nejúspěšnější týmový výsledek ve společnosti Mondi SCP Ružomberok za 1Q/2015.) Sám za sebe mohu říct, že takovýto nevšední zážitek mne posunul v poznání nových možností co lidské tělo dokáže, když se s ním pracuje podle instrukcí. Menší „svalovice“ mi to dávala připomenout ještě celý včerejšek. :)

Viac

Miss Universe Slovensko

A takto lietali finalisky Miss Universe Slovensko 2015 v Hurricane Factory

Viac

TEAMBUILDING Slovnaft

Ešte raz ďakujeme za krásnu akciu u vás, celý víkend ľudia nerozprávali o ničom inom

Viac

TEAMBUILDING O2

Chceli by sme sa Vam velmi pekne podakovat za dalsiu vyborne zorganizovanu akciu pre nasho klienta. Ludia z O2 boli velmi nadseni a este dlho po skonceni akcie si rozpravali zazitky z lietania :) Velmi radi Vas uz tradicne oslovime aj v buducnosti

Viac

TEAMBUILDING ANASOFT

"Ešte raz ďakujeme za dobrú atmošku, máte naozaj OK tím s obrovskou trpezlivosťou a empatiou."
Stano Čekovský
ANASOFT

Viac

TEAMBUILDING Pro Staff

EMIL ŠPALDA - Event Creative Manager: Ďakujem za ústretovosť a skvelú akciu u vás. Bolo super.

Viac

Natáčanie videoklipu Hangover Bazik Gyurcsik Vavra Project

Lumír Mati - manager & producent: Skvelá atmosféra, nový druh adrenalínového zážitku, profesionálny prístup inštruktorov v starostlivosti o nás - klientov.

Viac

Teambuilding nemenovanej firmy

Ideálny priestor na športové vyžitie alebo Teabuilding.

Viac

TV JOJ, relácia Dobré ráno

Rozhovor s inštruktormi Indoor Skydivingu, víťazi MS 2014

Viac

Modelky z Čiech

Modelky Nikol Moravcová a Míša Štoudková v Superfly

Viac

Mestská Televízia Ružomberok

Reportáž o novej atrakcii na Liptove

Viac

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky