POVIANOČNÝ VÝPREDAJ – ZĽAVA 30€ + VIDEO GRÁTIS

14.11.2016

HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.

AKO TO U NÁS FUNGUJE?

1. zaregistrujete sa na recepcii
2. absolvujete krátke školenie, kde sa oboznámite s tým čo Vás čaká a naučíte sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom...).
3. zapožičiame Vám ochranné oblečenie: kombinézu, okuliare, helmu, (Klient si so sebou prinesie len pohodlné tričko pod kombinézu a šnurovaciu obuv.)
4. idete do letovej komory, kde ste vždy s profesionálnym inštruktorom, ktorý Vám pomáha vstúpiť do prúdu vzduchu a učí Vás ako ovládať svoje telo počas letu.
5. Po úspešnom zvládnutí prvého letu získavate certifikát a na požiadanie Vám urobíme video záznam alebo fotografiu z jedinečného zážitku.
 

Výpredaj Vianočného letu, darčekový poukaz:


- cena len za 49€ (pôvodná cena 79€)
- lekcia letu so  4 min. letom v aerodynamickom tuneli (2 vstupy do tunelu po 2 min.)
- zodpovedá 4 zoskokom z výšky 4000m
- video záznam letu grátis
- platnosť akcie – predaj online do 8.1. 2017
- využite vouchru do 30.6.2017
- zľavu je možné uplatniť na recepcii v Hurricane Factory alebo online nákupom: http://www.hurricanefactory.com/tatralandia/sk/produkty
- akcie nie je možné kumulovať
 

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber si lokalitu

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2020 Hurricane Factory. All rights reserved. Vstup do rezervačného systému Všeobecné obchodné podmineky Súhlas objednávateľa so spracovaním osobných údajov Informácie pre zákazníkov týkajúce sa ochrany osobných údajov