Splňte deťom sen o lietaní – zľava 20€

08.06.2016

HURRICANE FACTORY - GARANCIA JEDINEČNEJ ZÁBAVY.


HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.


AKO TO U NÁS FUNGUJE?

1. zaregistrujete sa na recepcii
2. absolvujete krátke školenie, kde sa oboznámite s tým čo Vás čaká a naučíte sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom...).
3. zapožičiame Vám ochranné oblečenie: kombinézu, okuliare, helmu, (Klient si so sebou prinesie len pohodlné tričko pod kombinézu a šnurovaciu obuv.)
4. idete do letovej komory, kde ste vždy s profesionálnym inštruktorom, ktorý Vám pomáha vstúpiť do prúdu vzduchu a učí Vás ako ovládať svoje telo počas letu.
5. Po úspešnom zvládnutí prvého letu získavate certifikát a na požiadanie Vám urobíme video záznam alebo fotografiu z jedinečného zážitku.
Podmienky akcie: Splňte deťom sen o lietaní – zľava 20 €

- 20€ zľava na let Ride a Storm
- Nárok na zľavu má každý návštevník v Hurricane Factory Tatralandia do 15 rokov, ktorý sa preukáže pri nákupe platným dokladom s dátumom narodenia a v deň návštevy nebude mať viac ako 15 rokov.
- akcie nie je možné kumulovať
- platnosť akcie: 1.6. – 15.7.2016

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky