LIPTOV REGION CARD

08.06.2016

LIPTOV REGION CARD


Regionálna zľavová karta LIPTOV Region Card Vám otvorí brány do najväčších atraktivít, výletných miest a partnerských zariadení v regióne ešte výhodnejšie. Urobte si z najkrajších dní a chvíľ v roku mimoriadny zážitok a objavte magickú destináciu Liptov. Pre veľkých tú najväčšiu outdoorovú arénu medzi Nízkymi a Vysokými Tatrami, pre malých to najlepšie prírodné ihrisko na Slovensku. Vďaka celoročne platnej LIPTOV Region Card môžu návštevníci získať viac zážitkov, lepšie spoznať Liptov, jeho atrakcie a kultúrne dedičstvo.


Špeciálna zľavová karta LIPTOV Region Card  Vám umožňuje čerpať atraktívne zľavy
(5-50%) na vstupy na najväčšie atrakcie a výletné miesta LIPTOVa. Zakúpením tejto karty sa stávate členom početnej „rodiny“ priaznivcov jedného z najkrajších regiónov na Slovensku - malebného LIPTOVa.

Turisti počas letnej návštevy Liptova môžu každý deň zažiť neopakovateľné zážitky a dobrodružstvá na vode, v horách a v prírode.Ako získate LIPTOV Region Card?


Kartu môžete získať ZADARMO v rámci pobytového balíka - stačí sa ubytovať u niektorého z partnerov LIPTOV Cardaspoň na 1 noc a termálne aquaparky vás odmenia výhodnejšími zľavami na vstupy alebo si vychutnajte jazdu lanovkou na Chopok!

LIPTOV Region Card si môžete zakúpiť aj v početných predajných miestach priamo v regióne LIPTOV a na infocentre.

Výhody LIPTOV Region Card


Výhody LIPTOV Region Card platia na najväčšie atrakcie a výletné miesta v regióne. Či si v regióne naplánujete jednodňový výlet, strávite u nás pobyt s prenocovaním alebo dlhšiu dovolenku.

>> atraktívne zľavy (10 %) na služby partnerských gastronomických zariadení v regióne
>> atraktívne zľavnené vstupy (5-50%) na viac ako 50 atrakcií a výletných miest regiónu: jaskyne, adrenalínové, športové a outdoorové aktivity, múzeá, živé skanzeny, ...
>>zadarmo tlačeného „Sprievodca objavovaním Liptova“ - praktickú príručku k používaniu karty pri potulkách LIPTOVom a mapu regiónu
>>zaradenie majiteľa karty do „rodiny“ priaznivcov regiónu LIPTOV a pravidelné zasielanie noviniek a ponúk trávenia dovolenky a voľného času v regióne elektronickou poštou


Platnosť karty


Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie (pobytové) zľavy,  ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z našich partnerských ubytovacích zariadení minimálne na 2 noci. Všetky ostatné (fixné) zľavy sú dostupné kedykoľvek, kedykoľvek budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.

Všetky informácie o LIPTOV Region Card nájdete TU

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky