Majstrovstvá Slovenska v tunelovom lietaní RW-4

08.06.2016

Po tretíkrát  sa stretnú tí najlepší! Už o pár dní začínajú Majstrovstvá Slovenska v tunelovom lietaní skupinovej akrobacie 4-členných družstiev a vy môžete byť pri tom. 01.- 02.apríla 2016 si súťažné družstvá zmerajú sily v aerodynamickom tuneli Hurricane Factory v Liptovskom Mikuláši.O čom je Relative Work (RW)

RW je športová disciplína, ktorá sa odohráva prevažne v oblakoch. Počas voľného pádu vytvárajú parašutisti na oblohe synchronizovane pomocou vlastných tiel obrazce. Na začiatku apríla sa súťaž presunie do uzavretého priestoru aerodynamického tunela. Štvorčlenné tímy budú počas ‚simulácie voľného pádu‘ vytvárať vopred určené obrazy vzájomným chytaním nôh a rúk, pričom na ich vytvorenie má každý tím presne vymedzený čas, konkrétne 35 sekúnd. 
Súťažné tímy budú bojovať o víťazstvo až v ôsmich súťažných kolách a ich skydiverské schopnosti posúdia profesionálni rozhodcovia. Víťaza spoznáme až po spočítaní bodov zo všetkých súťažných kôl, napätie bude teda visieť vo vzduchu až do samého večera.


Pozrite si prípravu našich dievčat z Prahy od úplného začiatku až na stupeň víťazov na medzinárodnej súťaži.


Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky