Najskôr si uži aquapark alebo lanovky a potom zaži nezabudnuteľné lietanie v Hurricane Factory so zľavou až 30%.

07.06.2016

HURRICANE FACTORY - GARANCIA JEDINEČNEJ ZÁBAVY.


HURRICANE FACTORY TATRALANDIA je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.


AKO TO U NÁS FUNGUJE?

1. zaregistrujete sa na recepcii
2. absolvujete krátke školenie, kde sa oboznámite s tým čo Vás čaká a naučíte sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom...).
3. zapožičiame Vám ochranné oblečenie: kombinézu, okuliare, helmu, (Klient si so sebou prinesie len pohodlné tričko pod kombinézu a šnurovaciu obuv.)
4. idete do letovej komory, kde ste vždy s profesionálnym inštruktorom, ktorý Vám pomáha vstúpiť do prúdu vzduchu a učí Vás ako ovládať svoje telo počas letu.
5. Po úspešnom zvládnutí prvého letu získavate certifikát a na požiadanie Vám urobíme video záznam alebo fotografiu z jedinečného zážitku.
 
Podmienky akcie: Po aquaparku i lanovkách sa lietať oplatí – zľava 30%

- 30% zľava na lety Wind Starter a Ride a Storm​
- Nárok na zľavu má každý návštevník v Hurricane Factory Tatralandia, ktorý sa preukáže pri nákupe na recepcii platným dokladom o zakúpení aquapasu (vstup do aquaparku), alebo platným dokladom o zakúpení lístku na lanovku.. Rovnako na zľavu majú nárok aj majitelia s platným celosezónnym skipassom alebo aquapassom.
- Aquapas z aquaparku Tatralandia a Gino Paradise Bešeňová a lístok na lanovky  zo strediska Jasná Nízke Tatry, Vysoké Tatry ( Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Starý Smokovec)
- zľavnený vstup je možné uplatniť len do 7 kalendárnych dní po návšteve aquaparku alebo lanoviek
- akcie nie je možné kumulovať

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky