Vo štvorici vo vzduchu… alebo prečo súťažiť v skupinovom lietaní

07.06.2016

Tunelové lietanie je skvelým adrenalínovým zážitkom bez toho, aby ste si museli kupovať drahý výstroj. Dospelí, páry i rodiny si v ňom nachádzajú svoje hobby a možnosti, ako utužiť vzťahy zábavnou formou. Ako sa môžete zlepšovať a prekonávať svoje hranice, keď vás táto zábavka chytí?

O tuneli v Hurricane Factory

Aerodynamický tunel s rýchlosťou vetra 270 km/hod. je skutočne lahôdkou pre nadšencov lietania. Presklená letová komora s priemerom 4,3 metra a výškou 14 metrov vám plnohodnotne nahradí skákanie s padákom, na ktoré do konca života nezabudnete.

Adrenalín, ktorý raz stúpne do krvi, si veľa ľudí chce zopakovať druhý- aj tretíkrát. V našom tuneli sa naučíte, ako sa vo vetri bezpečne udržať a ako zvládnuť pokročilé techniky. Je to ako droga, našťastie, legálna. Na tunelové lietanie nemusíte čakať do jari, kým bude vonku svietiť slnko. A čo je ešte lepšie, zaplatíte zaň omnoho menej ako za zoskok z lietadla.

V partii sa to ťahá lepšie

Pocit beztiažového stavu a žiadne myšlienky – to poskytuje lietanie v tuneli Hurricane Factory. Pokým individuálne lety prečistia hlavu, tie skupinové vás zase posunú na vyšší level. S ďalším človekom v tuneli zistíte, že lietať vo dvojici alebo, dajme tomu, aj vo štvorici, je ako dobré priateľstvo – plné zábavy, vzájomnej podpory, len treba vedieť, ako naň.

Preverte si svoje sily so súpermi

Tí, ktorí sa indoor skydivingu venujú dlhšie, majú stále možnosť rozvíjať svoje schopnosti a získavať nové skúsenosti. Perfektnou príležitosťou je tretí ročník Majstrovstiev SR v tunelovom lietaní, ktorý hostí Hurricane Factory v Liptovskom Mikuláši. Organizátorom súťaže je Parašutistický klub SNA v spolupráci s Hurricane Factory v Tatralandii. 

Náročnosť zostáv letov bude pripravená v dvoch kategóriách. Prvá „ROOKIE 4-way” je pre letcov bez dodatočných skúseností. Stačí, aby vedeli lietať na bruchu a otáčať sa, čo hravo zvládnu po kurze lietania Hurricane Academy Advanced. Už 15 minút letu s profesionálnym koučingom vás zdokonalí v základnej polohe.

Druhá „A 4-way” pre tých väčších trúfalcov. Na ňu sú potrebné skúsenosti s lietaním. Celkovo na vás čaká 8 súťažných kôl, pričom presnejší program bude známy až po uzatvorení podávania prihlášok. Poradie sa žrebuje tesne pred začiatkom súťaže.

Súťažiť sa bude konať 1. – 2. apríla 2016. Štvorčlenné témy môžu byť zmiešané a tiež mať náhradníka, ktorého uvedú v prihláške. 

Čo za to?

Výhrou váš tím získa lietanie zadarmo v tuneli na určitý počet minút. Tým sa môžete ešte lepšie pripraviť na začínajúcu sezónu 2016 alebo sa zdokonaliť vo svojom hobby. Nehovoriac o skvelom pocite a zážitkoch na celý život.
 

Mám záujem súťažiť, ale mám otázky

Zaujala vás príležitosť zmerať si sily s ostatnými letcami? Ak si chcete vyskúšať súťažný adrenalín so skupinou z Hurricane Factory alebo v inej skupine, kontaktujte Pavla Urbana e-mailom: p.urban@hurricanefactory.com. Dozviete sa potrebné informácie o tom, ako sa čo najlepšie pripraviť na súťaž. Pre zaujímavosť, v minulom roku sa náš čisto mužský tím Hurricane Factory zhostil 3. miesta. :)

Galéria

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky