Ako sa lietalo v tuneli v roku 2016

02.02.2017

V minulom roku sa u nás diali veci! Mali sme viacero vzácnych návštev, rozšírili sme naše rady inštruktorov, súťažili sme o lety v tuneli, oslávili narodeniny a celý rok sme sa bláznili v hurikáne. Teraz však pekne poporiadku.

 
  1. Majstri nemajstri - v Hurricane Factory Tatralandia fandime hokeju keď sa darí, aj keď nie. V každom športe v rátane lietania si raz hore raz dolu. No to nie je dôvod na to prestať s tým, práve naopak, je to dôvod na intenzívnejší tréning.
  2. Hurricane Factory Tatralandiu navštívila v máji naša hlava štátu. Prezident Andrej Kiska aj so synom si zalietali v hurikáne. Boli u nás prvýkrát a na lietanie majú jednoducho talent, išlo im to skvele. Bolo nám cťou.
  3. Mali sme v tuneli vzácnu, ba priam až medzinárodnú návštevu. Tomáš Klus a jeho kapela boli vyskúšať, čo to znamená rozdať si to s hurikánom a spravili si tak príjemný mini teambuilding. Je to celkom uletená banda, tak sa k nám do veterného tunelu hodili.
  4. Hurricane Factory Tatralandia, relácia Strom želaní a Sajfa sa spojili, aby splnili sen o lietaní. Jeden septembrový víkend sa to u nás premenilo na filmové štúdio. Natáčali sme diel relácie, v ktorom bol splnený sen o lietaní a to je naša najväčšia radosť.
  5. Oslávili sme Halloween – lebo sme si chceli uletieť na tomto crazy sviatku. Tak ako je celé Hurricane Factory a lietanie v tuneli bláznivé, zbláznili sme sa aj my a zrezali sme ceny o 25%.
  6. Počas roku 2016 sme viackrát súťažili o lety vo veternom tuneli. Čím hravejšia forma, tým viac vás to bavilo, beťári. Aj tento rok sa určite nejaké súťaže objavia, tak ostaň naladený a teraz si len tak z nudy zastav GIFKO v momente keď sa letci dotknú.
http://i.giphy.com/3oz8xINNtIIYMnCVAA.gif
 
  1. Sme adrenalínová atrakcia pre výnimočných ľudí, ktorí chcú zažiť niečo nezabudnuteľne. V roku 2016 nám bolo cťou lietať v tuneli napríklad aj s herečkou Zuzanou Haasovou, Matejom Landlom, speváčkou Celeste Buckingham, majstrom sveta v karate Romanom Volákom či slovenskou zjazdovou lyžiarkou Petrou Vlhovou.
  2. Júlové tretie narodeniny našej Hurricane Factory Tatralandia sme oslávili veľkolepo. Veterný tunel nám rastie do krásy a my sme oslavu spojili s krstom 2 malých tigrov. Krstnými rodičmi sa stali namakaný Tomi Kid a nádherná Linda Mayer.
  3. Rozšírili sem rady inštruktorov o dve nové posily. Od roku 2016 si 100% bezpečný adrenalín a lietanie vo veternom tuneli užiješ aj vďaka Martinovi Golúchovi (naľavo) a Lukášovi Bučekovi (napravo). Sú super a sú ako z divých vajec, budú sa ti páčiť. :-)
Čo všetko nás čaká tento rok sa dozvieš včas. Nič sa neboj, budú to len samé uletené veci. Koniec koncov čo čakať od tunela, v ktorom sa plnia sny o lietaní na skutočnosť.
 

 

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky