10 dôvodov prečo chceš adrenalínový teambulding v Hurricane Factory Tatralandia na Liptove.

13.11.2016

1. Nič nestmelí kolektív lepšie ako dávka adrenalínu

Emócie sú silný čarodej – je to lepidlo kolektívu, ktorého v Hurricane Factory Tatralandia máme na rozdávanie.  Lietanie vyplavuje z tela adrenalín a prináša pocit šťastia. Po dolietaní sa usmievaš celý deň a ani si to neuvedomuješ. Tunel ti navodí pocit eufórie a prirodzeným spôsobom ventiluje negatívne nálady.
 

2. Hrať activity na chate je už viac ako otrepané

Žime prosím v 21. storočí, skúšajme nové veci, prekvapujme samých seba, posúvajme hranice a doprajme si netradičné zážitky, ktoré nás dobijú energiou. Podávať kvalitný pracovný výkon je náročne a ty čas od času jednoducho potrebuješ vypnúť.

3. Hurricane Factory Tatralandia je jediný aerodynamický tunel na Slovensku

Ak usporiadaš alebo navrhneš teambuilding v našom veternom tuneli, máš istotu, že väčšina zúčastnených to ešte nikdy nevyskúšala. Je to luxusná adrenalínová atrakcia a jediný tunel na Slovensku, ktorý silou vetra nadvihne tvoje telo a ty tak zažiješ - čo to znamená vznášať sa.

4. 100% bezpečný adrenalínový šport

Darovať svojim kolegom adrenalínový teambuilding je vzrušujúce. Sú ale aj povahy, ktorým adrenalín naháňa hrôzu. Lietanie u nás je však 100% bezpečné. V každom momente je s tebou tvoj osobný inštruktor, ktorý ti pomáha a radí. Nehrozia problémy s padákom, ani problematické pristávanie, aj slabšie povahy si lietanie užijú.

5. Lietanie je zábava na celý večer

Teambuilding v Hurricane Factory rozhodne nie je polhodinová záležitosť. Lietaniu predchádza školenie a príprava „nasucho“. Rozbor tvojho letu na videu a porovnanie zážitkov s kolegami ti ukážu, že Hurricane Factory Tatralandia je neobyčajným miestom pre teambuilding.

6. Je tu toho do zbláznenia

Sme presne v srdci Tatier a hneď za plotom máme Aquapark Tatralandiu. Ak po lietaní v hurikáne ešte nemáš dosť, čakajú ťa surfovacie vlny a tobogány alebo si dopraj poriadny wellness  saunovanie.

7. Máme vlastné počasie

Naplánuj si teambuilding tak, aby ti ho nepokazilo počasie. V Hurricane Factory Tatralandia nám je jedno či je vonku pekelne horúco alebo mrzne. Máme naše vlastné poveternostné podmienky a s tým si vystačíme. Fúka u nás vietor rýchlosťou 270km/h s príjemnou teplotou 27 °C.

8. Máš kde prespať

Lietanie v tuneli je skvelý jednorazový zážitok. Skúsenosť však hovorí, že keď to skúsiš raz, budeš to chcieť viac a viac. Ak na teambuildingu prespávate, pozri si ubytovanie v Holiday Village Tatralandia. Je to len na skok od nás a hlavne hneď od rána môžete skúšať prvé triky a fintičky vo veternom tuneli pre začiatočníkov.

9. K teambuildingu prirodzene patrí chutné jedlo

Po lietaní ti zaručene vyhladne. Neboj nič - hneď pri tuneli máme bar, z ktorého vidieť priamo na letcov, teda kolegov, ktorí sa bláznia v tuneli. Samozrejmosťou je akékoľvek občerstvenie na mieru a cateringové služby. Nie len káva, koláčik. A navyše na účet zamestnávateľa :D
 

10. Vieme ako robiť teambuildingy nezabudnuteľnými

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky