HALLOWEENSKA AKCIA – LET RIDE A STORM ZA 44€

13.11.2016

HURRICANE FACTORY TATRALANDIA
je jediný aerodynamický tunel na Slovensku a v širšom okolí. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa. V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čím navodzuje rovnaké podmienky ako pri voľnom páde. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava.

AKO TO U NÁS FUNGUJE?


1. zaregistrujete sa na recepcii
2. absolvujete krátke školenie, kde sa oboznámite s tým čo Vás čaká a naučíte sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom...).
3. zapožičiame Vám ochranné oblečenie: kombinézu, okuliare, helmu, (Klient si so sebou prinesie len pohodlné tričko pod kombinézu a šnurovaciu obuv.)
4. idete do letovej komory, kde ste vždy s profesionálnym inštruktorom, ktorý Vám pomáha vstúpiť do prúdu vzduchu a učí Vás ako ovládať svoje telo počas letu.
5. Po úspešnom zvládnutí prvého letu získavate certifikát a na požiadanie Vám urobíme video záznam alebo fotografiu z jedinečného zážitku.

Podmienky Halloweenskej akcie:- 25% zľava: let Ride a Storm za 44€
- platnosť akcie: 8.10. – 31.10. 2016
- zľavu je možné uplatniť na recepcii v Hurricane Factory alebo online nákupom
- akcie nie je možné kumulovať

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky