Adrenalin Packet

04.08.2016

Letná sezóna trieska na dvere. V práci zaskakuješ za dvoch kolegov, ktorí si nohy močia pri Jadrane. Tebe ide z toho pracovného tlaku a stereotypu prasknúť hlava?Uži si Adrenalin Packet - Prevalcuj nudu hurikánom a nechaj si z hlavy vyfučať všetky starosti a to doslova!

V Hurricane Factory a v Tatralandii sme dali dokopy kit, ktorý ťa zabaví a s ktorým si dopraješ šialenú no zároveň zdravú dávku adrenalínu. Lietaj vo veternom tuneli s rýchlosťou vetra až 270 km/h a surfuj na vlnách ako na Hawaii.


Surfuj na Liptove:


Už nemusíš letieť cez pol zemegule aby si si zasurfoval. Či si začiatočník, alebo profík v Tatralandii si prídeš na svoje. V novom komplexe Surf Waves Tatralandia máme ozajstné surfovacie vlny – prístupné celý rok. Na začiatok vyskúšaj surfovať štýlom body boarding – s doskou na tele a ak si budeš trúfať tak pokojne aj postojačky. Surfovanie je super program aj pre rodiny s deťmi, je vhodné už od 6 rokov a minimálne 25kg. Ak chceš potešiť hlavne decká pozri si 5 najlepších adrenalínových atrakcií pre deti. Uži si pocit slobody, surfuj a vychutnávaj adrenalín.

Lietaj v Hurricane Factory :

Zahoď konvencie, kravatu a ako slovenský šláger hovorí: Zahoď starosti. Adrenalin Pacet je to najlepšie combo aké sa ti mohlo stať. Zaži simuláciu voľného pádu v jedinom aerodynamickom tuneli na Slovensku. Polož svoje telo na prúd vetra a nechaj sa zdvihnúť silou hurikánu. Popasuj sa s tým ako mať z adrenalínu dobrého sluhu a nie zlého pána.
Lietanie je 100% bezpečný adrenalín a spôsob ako si zaplaviť hlavu endorfínmi štastia Spolu s inštruktorom zažiješ hero moment z lietania a pocit , že dokážeš všetko na čo siahneš. Splň si svoj sen o lietaní.

S Adrenalin Packet máš jedinečnú šancu lietať v Hurricane Factory a surfovať v Surf Waves Tatralandia. Oba tieto šialene dobré zážitky ťa čakajú na jednom mieste. Zabudni na nudu, ušetri a dopraj si dve atrakcie v jednom balíku s TOP letnou cenou už od 39€ .


 

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky