Inštruktori

Sú tu pre vás pred lietaním aj počas neho. V tuneli majú odlietaných desiatky hodín. Aby ste sa s nimi cítili čo najlepšie a najbezpečnejšie, berú svoju prácu naozaj seriózne. S nimi je v tuneli všetko možné. Nechajte sa unášať na vzduchovej vlne, náš tím profesionálov vám v tom pomôže. Lietanie je luxusná droga, a ak sa rozhodnete venovať mu profesionálne, naučia vás všetko zo športového lietania.

Ivan Farbák

Coach

Skydiver telom aj dušou a v tuneli profík, na ktorého je radosť pozerať. Napriek tomu, že má na starosti celú svorku inštruktorov, je stále usmievavý, trpezlivý, sympatický a má rád zdravý životný štýl. Ak chceš zlepšiť svoje schopnosti v lietaní, Ivan je ten správny človek

Od 2012 instruktor Skydivearena Praha 
Od 2013  sefinstruktor v Superfly Tatralandia
Od 2014 aj clen Mad Raven teamu 
1st. on White Nights tournament

https://vimeo.com/124860227
https://vimeo.com/119288710

Matej Weck

"Fly your life". To je heslo, ktorým sa už nejaký čas riadi. Keď hľadáte niekoho dobre naladeného, niekedy trošku šialeného ste na správnej adrese. Je správne ukecaný a miluje výzvy. Toto je učiteľ, ktorý ťa naučí nielen lietať ale aj plávať, lýžovať čí skákať cez prekážky.

Aleš Hrebik

Malý pán s veľkým srdcom.  Miluje prekonávať gravitáciu, a ako bonus, je milý a priateľský. Rád sa učí nové veci a s adrenalínom v krvi sa už narodil. Je rýchly, presný a používa netradičné postupy. Idealny pre tých čo chcú svoj progres raketovo naštartovať.

Inštruktorom od Jún 2013

Peter Lukáč

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo

Inštruktorom od Jún 2013

Tomáš Kuna

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania.

Inštruktorom od September 2013

Peter Brtiš

Vtipný, milý, príjemný a komunikatívny. Nepozná prekážky a vždy skúša niečo nové, samozrejme spojené s adrenalínom. Vybral si si lietanie lebo chceš byť free-cool-in? Výborne! Peter ti vysvetlí ako spojíš tento šport so svojim životným štýlom. Patrí mu aj jedno prvenstvo medzi inštruktormi – vedie v počte tetovaní.

Jakub Weck

Vo vzduchu sa cíti ako ryba vo vode, pred príchodom do tunela sa venoval kiteboardingu. Je priateľský, ambiciózny a veselý. Ak máš pocit že sa lietať nikdy nenaučíš, Jakub ťa presvedčí o opaku. A hneď v štyroch jazykoch - nemecky, anglicky, francúzsky a poľsky.

Inštruktorom od Jún 2014

Andrej Lepeška

Okrem poletovania v tuneli sú jeho vášňou rýchlosť, motorky a ženy. Tento urastený Liptovčan má stále čo povedať. Máš rád pomalší nástup a viac teórie? Tak Andrej je ta správna voľba.

Inštruktorom od Jún 2013

Tomáš Koreň

Šéfinštruktor


Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Má ambície stať sa Majstrom sveta v Indoor skydivingu.

Inštruktorom od Jún 2013

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.

Marek Golúch

Marek Golúch
Sympatický, milý, trpezlivý a vždy usmiaty človek, ktorého životnou filozofiou je pohyb vo všetkých podobách. Má rad hory, prírodu a vyskúša všetko čo posunie jeho hranice adrenalínu. Popri lietaní v tuneli sa venuje kondičnému trénovaniu a zdravému životnému štýlu. Pri svojej práci využíva pedagogické vedomosti, ktoré nadobudol počas štúdia a ku každému jedincovi pristupuje individuálne, aby splnil jeho očakávania.