Inštruktori

Sú tu pre vás pred lietaním aj počas neho. V tuneli majú odlietaných desiatky hodín. Aby ste sa s nimi cítili čo najlepšie a najbezpečnejšie, berú svoju prácu naozaj seriózne. S nimi je v tuneli všetko možné. Nechajte sa unášať na vzduchovej vlne, náš tím profesionálov vám v tom pomôže. Lietanie je luxusná droga, a ak sa rozhodnete venovať mu profesionálne, naučia vás všetko zo športového lietania.

Tomáš Koreň

Šéfinštruktor


Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Má ambície stať sa Majstrom sveta v Indoor skydivingu.

Inštruktorom od Jún 2013

Matej Weck

"Fly your life". To je heslo, ktorým sa už nejaký čas riadi. Keď hľadáte niekoho dobre naladeného, niekedy trošku šialeného ste na správnej adrese. Je správne ukecaný a miluje výzvy. Toto je učiteľ, ktorý ťa naučí nielen lietať ale aj plávať, lýžovať čí skákať cez prekážky.

Aleš Hrebik

Malý pán s veľkým srdcom.  Miluje prekonávať gravitáciu, a ako bonus, je milý a priateľský. Rád sa učí nové veci a s adrenalínom v krvi sa už narodil. Je rýchly, presný a používa netradičné postupy. Idealny pre tých čo chcú svoj progres raketovo naštartovať.

Inštruktorom od Jún 2013

Peter Lukáč

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo

Inštruktorom od Jún 2013

Tomáš Kuna

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania.

Inštruktorom od September 2013

Peter Brtiš

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Inštruktorom od Jún 2013

Jakub Weck

Vo vzduchu sa cíti ako ryba vo vode, pred príchodom do tunela sa venoval kiteboardingu. Je priateľský, ambiciózny a veselý. Ak máš pocit že sa lietať nikdy nenaučíš, Jakub ťa presvedčí o opaku. A hneď v štyroch jazykoch - nemecky, anglicky, francúzsky a poľsky.

Inštruktorom od Jún 2014

Andrej Lepeška

Okrem poletovania v tuneli sú jeho vášňou rýchlosť, motorky a ženy. Tento urastený Liptovčan má stále čo povedať. Máš rád pomalší nástup a viac teórie? Tak Andrej je ta správna voľba.

Inštruktorom od Jún 2013

Ivan Majling


Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.
Inštruktorom od Jún 2013

Dáša Jandeková

Dáška je typ človeka ktorej len ťažko zoberiete úsmev z tváre. DO lietania pridáva prirodzenú eleganciu a lietanie s ňou je skvelý zážitok. Najväčšiu radosť jej robí práca s deťmi. Okrem tunela ju môžete stretnúť na snowboarde/wakeboarde alebo longboarde.

Marek Golúch


Sympatický, milý, trpezlivý a vždy usmiaty človek, ktorého životnou filozofiou je pohyb vo všetkých podobách. Má rad hory, prírodu a vyskúša všetko čo posunie jeho hranice adrenalínu. Popri lietaní v tuneli sa venuje kondičnému trénovaniu a zdravému životnému štýlu. Pri svojej práci využíva pedagogické vedomosti, ktoré nadobudol počas štúdia a ku každému jedincovi pristupuje individuálne, aby splnil jeho očakávania.