Inštruktori

Sú tu pre vás pred lietaním aj počas neho. V tuneli majú odlietaných desiatky hodín. Aby ste sa s nimi cítili čo najlepšie a najbezpečnejšie, berú svoju prácu naozaj seriózne. S nimi je v tuneli všetko možné. Nechajte sa unášať na vzduchovej vlne, náš tím profesionálov vám v tom pomôže. Lietanie je luxusná droga, a ak sa rozhodnete venovať mu profesionálne, naučia vás všetko zo športového lietania.

Tomáš Kuna
Šéfinštruktor

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania.

Inštruktorom od September 2013

Peter Lukáč
Inštruktor

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo.

Inštruktorom od Jún 2013

Peter Brtiš
Inštruktor

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Inštruktorom od Jún 2013

Patrik Húšťa
Inštruktor

Tento inštruktor, ktorý pristál zo skoku na lyžiach priamo v našej kombinéze nieje len nadšencom  lietania, ale aj každého športu, pri ktorom tuhne krv v žilách. Patrik, prezývaný Húštis rád šíri dobrú náladu, ktorú si po každom stretnutí s ním naši klienti odnášajú.

Ivan Majling
Inštruktor

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.

Inštruktorom od Jún 2013Lukáš Buček
Inštruktor

U nás v tuneli prezývaný Kečub (pre spätný pohľad na jeho priezvisko, nie preto, že by mal nejako zvlášť túto potravinu v obľube) je ďalším z rady našich sympatických inštruktorov. Okrem lietania v tuneli je aj vášnivým turistom, milovníkom rockovej hudby a tiež dobrodruhom. Jeho cesta k nám išla cez Bratislavu, Nepál, Thajsko a Vietnam, až napokon spokojnosť našiel tu v Liptovskom Mikuláši. A my sme spokojní tiež.

Róbert Bodó
Športový manažér

Robin je od 15 rokov vášnivý skydiver, ktorý zbožňuje stretávať nových ľudí. Rád dbá na maličkosti, a to hlavne čo sa týka bezpečnosti.
Uvoľnený, priateľský, vždy s chuťou zabaviť sa a nakopnúť sa adrenalínom. Ak cítiš, že tvoj život je nuda, príď si zalietať s Robinom. Ukáže ti, čo znamená žiť naplno.  

Marek Portašík
Instructor

Mladý, milý a priateľský to sú vlastnosti ktoré vystihujú Mareka. Keď nelieta v tuneli môžete ho nájsť hrať sa s padákmi v oblakoch alebo sa prehánať na bicykli po horách. Lietanie ho očarilo už v skorom veku, keď sa na strednej škole už aktívne venoval parašutizmu, a s touto vášňou nemieni tak skoro skoncovať.

Marek Portašík skydiving 01Marek Portašík skydiving 02

Ivan Solár
Inštruktor

Ivan, neustále vysmiaty, inštruktor telom aj dušou obľubuje lyže, snowboard, indoor surf a v neposlednom rade lietanie. K práci pristupuje zodpovedne ale vždy musí byť sranda. Aj preto je jeho cieľom živiť sa prácou, ktorá ho baví a zatiaľ sa mu to darí. 

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky