Inštruktori

Sú tu pre vás pred lietaním aj počas neho. V tuneli majú odlietaných desiatky hodín. Aby ste sa s nimi cítili čo najlepšie a najbezpečnejšie, berú svoju prácu naozaj seriózne. S nimi je v tuneli všetko možné. Nechajte sa unášať na vzduchovej vlne, náš tím profesionálov vám v tom pomôže. Lietanie je luxusná droga, a ak sa rozhodnete venovať mu profesionálne, naučia vás všetko zo športového lietania.

Tomáš Kuna
Šéfinštruktor

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania.

Inštruktorom od September 2013

Tomáš Koreň
Inštruktor

Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Spolu s Tomášom Kunom tvoria náš súťažný tím TNT HF v kategórii Dynamic 2-way.

Inštruktorom od Jún 2013

Aleš Hrebik
Inštruktor

Malý pán s veľkým srdcom.  Miluje prekonávať gravitáciu, a ako bonus, je milý a priateľský. Rád sa učí nové veci a s adrenalínom v krvi sa už narodil. Je rýchly, presný a používa netradičné postupy. Idealny pre tých čo chcú svoj progres raketovo naštartovať.

Inštruktorom od Jún 2013

Peter Lukáč
Inštruktor

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo.

Inštruktorom od Jún 2013

Peter Brtiš
Inštruktor

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Inštruktorom od Jún 2013

András Turcsan
Inštruktor

Pochádza zo susedného Maďarska a je zároveň aj našou jazykovou posilou. A aká je jeho dopoveď na otázku prečo si vybral práve túto prácu ? "Pre úsmev. Mojou najväčšou motiváciou je nájsť pri každom tú správnu cestu ako ho naučiť lietať, pretože každý človek je špecifický a ku každému pristupujem vždy individuálne. Zakaždým keď mám na starosti skupinu prvoletcov alebo učím športovca skydivera, mojím cieľom je vidieť ich šťastných a usmiatych. To je tá najlepšia vec, ktorá sa mi pri tejto práci stáva"

 

Ivan Majling
Inštruktor

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.

Inštruktorom od Jún 2013Marek Golúch
Inštruktor

Sympatický, milý, trpezlivý a vždy usmiaty človek, ktorého životnou filozofiou je pohyb vo všetkých podobách. Má rad hory, prírodu a vyskúša všetko čo posunie jeho hranice adrenalínu. Popri lietaní v tuneli sa venuje kondičnému trénovaniu a zdravému životnému štýlu. Pri svojej práci využíva pedagogické vedomosti, ktoré nadobudol počas štúdia a ku každému jedincovi pristupuje individuálne, aby splnil jeho očakávania.
 

Lukáš Buček
Inštruktor

U nás v tuneli prezývaný Kečub (pre spätný pohľad na jeho priezvisko, nie preto, že by mal nejako zvlášť túto potravinu v obľube) je ďalším z rady našich sympatických inštruktorov. Okrem lietania v tuneli je aj vášnivým turistom, milovníkom rockovej hudby a tiež dobrodruhom. Jeho cesta k nám išla cez Bratislavu, Nepál, Thajsko a Vietnam, až napokon spokojnosť našiel tu v Liptovskom Mikuláši. A my sme spokojní tiež.

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky