POĎ LIETAŤ

Zaži let v tuneli vo vetre s rýchlosťou 270 km/h
Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého.

LIETANIE VO VETERNOM TUNELI

 

Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého! Príďte si vyskúšať pocit voľného pádu v bezpečí aerodynamického tunela, v pohodlnej výške, a za neustáleho dozoru profesionálnych inštruktorov.
 

Hurricane Factory Tatralandia je jedinečná adrenalínová atrakcia, v ktorej môžete zažiť pocit voľného pádu ako napríklad pri zoskoku z lietadla alebo útesu, ale bez pocitu strachu a nevoľnosti z výšky.


Tvorí ju unikátny veterný tunel s kruhovou sklenenou letovou komorou s priemerom 4,3 metra a výškou neuveriteľných 14 metrov, v ktorej si môžete vyskúšať aké to je, keď vietor fúka rýchlosťou do 270km/h. Táto zábava je určená všetkým fyzicky zdravým osobám vo veku od 5 do 100 rokov a dokonca aj pre občanov na invalidnom vozíku. Predchádzajúce skúsenosti ani špeciálne fyzické prípravy nie sú potrebné. Po krátkej inštruktáži sa každý naučí ovládať svoje telo vo voľnom páde už behom prvých vstupov do veterného tunela.
 

Nechajte sa pozvať na dávku adrenalínu a zábavy:
 

 
 

Lietať v Hurricane Factory môže každý, s výnimkou:

 
  • Detí mladších ako 5 rokov
  • Tehotných žien
  • Osôb pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok
  • Osôb s poruchou krvného obehu a srdca
  • Osôb s problémami s chrbticou a platničkami či akýmkoľvek zranením
 
KÚPIŤ POUKAZ NA LIETANIE  
 

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber si lokalitu

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2020 Hurricane Factory. All rights reserved. Vstup do rezervačného systému Všeobecné obchodné podmineky Súhlas objednávateľa so spracovaním osobných údajov Informácie pre zákazníkov týkajúce sa ochrany osobných údajov