ADRENALÍN A ZÁBAVA
PRE KAŽDÉHO

Splň si svoj sen o lietaní! V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Ty však lietaš v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov. Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálnu fyzickú zdatnosť. Lietanie je vhodné pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5-tich rokov.

Minúta v Hurricane Factory predstavuje ekvivalent zoskoku z lietadla z výšky 4 000 metrov.

Kúp voucher Pozri si live stream
Máme otvorené
live
Máme zatvorené
Live stream
0
17
22
34
40
57
66
78
83
91
104
115
120
137
140
153
167
172
181
193
202
217
232
241
257
263
270
km/h

Tomáš Kuna

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania. Spolu s kolegom Tomášom Koreňom tvoria súťažný tím TNT HF, ktorý Hurricane Factory reprezentuje v kategórií Dynamic 2-way.

Peter Lukáč

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo.

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Je dvorným zábávačom nášho tunela, ktorý má vždy v ponuke bohaté množstvo vtipných odpovedí na akúkoľvek situáciu. Rád sa zabáva, rád nás zabáva. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi. S ním máte úsmev na tvári určite zaručený.
 

Róbert Bodó

Robin je od 15 rokov vášnivý skydiver, ktorý zbožňuje stretávať nových ľudí. Rád dbá na maličkosti, a to hlavne čo sa týka bezpečnosti.
Uvoľnený, priateľský, vždy s chuťou zabaviť sa a nakopnúť sa adrenalínom. Ak cítiš, že tvoj život je nuda, príď si zalietať s Robinom. Ukáže ti, čo znamená žiť naplno.  
 

Marek Portašík

Mladý, milý a priateľský to sú vlastnosti ktoré vystihujú Mareka. Keď nelieta v tuneli môžete ho nájsť hrať sa s padákmi v oblakoch alebo sa prehánať na bicykli po horách. Lietanie ho očarilo už v skorom veku, keď sa na strednej škole už aktívne venoval parašutizmu, a s touto vášňou nemieni tak skoro skoncovať.

 

Ivan Solár

Ivan, neustále vysmiaty, inštruktor telom aj dušou obľubuje lyže, snowboard, indoor surf a v neposlednom rade lietanie. K práci pristupuje zodpovedne ale vždy musí byť sranda. Aj preto je jeho cieľom živiť sa prácou, ktorá ho baví a zatiaľ sa mu to darí. 

Naši inštruktori

instagram

Viac

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber si lokalitu

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2020 Hurricane Factory. All rights reserved. Vstup do rezervačného systému Všeobecné obchodné podmineky Súhlas objednávateľa so spracovaním osobných údajov Informácie pre zákazníkov týkajúce sa ochrany osobných údajov