1 MINÚTA V HURRICANE FACTORY = 1 ZOSKOK Z LIETADLA
Bezpečné a pre každého
Foto a video z lietania

ZAŽI LET V NAJVÄČŠOM VETERNOM
TUNELI NA SLOVENSKU

Splň si svoj sen o lietaní! Netradičný, adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Ty však lietaš v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov. Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálnu fyzickú zdatnosť. Lietanie je vhodné pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5-tich rokov.

Minúta v Hurricane Factory predstavuje ekvivalent zoskoku z lietadla z výšky 4 000 metrov.

Inštruktori
Preview
Next

Tomáš Kuna

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania. Spolu s kolegom Tomášom Koreňom tvoria súťažný tím TNT HF, ktorý Hurricane Factory reprezentuje v kategórií Dynamic 2-way.

Aleš Hrebik

Malý pán s veľkým srdcom.  Miluje prekonávať gravitáciu, a ako bonus, je milý a priateľský. Rád sa učí nové veci a s adrenalínom v krvi sa už narodil. Je rýchly, presný a používa netradičné postupy. Idealny pre tých čo chcú svoj progres raketovo naštartovať.

Peter Brtiš

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

András Turcsan

Pochádza zo susedného Maďarska a je zároveň aj našou jazykovou posilou. A aká je jeho dopoveď na otázku prečo si vybral práve túto prácu ? "Pre úsmev. Mojou najväčšou motiváciou je nájsť pri každom tú správnu cestu ako ho naučiť lietať, pretože každý človek je špecifický a ku každému pristupujem vždy individuálne. Zakaždým keď mám na starosti skupinu prvoletcov alebo učím športovca skydivera, mojím cieľom je vidieť ich šťastných a usmiatych. To je tá najlepšia vec, ktorá sa mi pri tejto práci stáva"

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Je dvorným zábávačom nášho tunela, ktorý má vždy v ponuke bohaté množstvo vtipných odpovedí na akúkoľvek situáciu. Rád sa zabáva, rád nás zabáva. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi. S ním máte úsmev na tvári určite zaručený.
 

Marek Golúch

Sympatický, milý, trpezlivý a vždy usmiaty človek, ktorého životnou filozofiou je pohyb vo všetkých podobách. Má rad hory, prírodu a vyskúša všetko čo posunie jeho hranice adrenalínu. Popri lietaní v tuneli sa venuje kondičnému trénovaniu a zdravému životnému štýlu. Pri svojej práci využíva pedagogické vedomosti, ktoré nadobudol počas štúdia a ku každému jedincovi pristupuje individuálne, aby splnil jeho očakávania.

Lukáš Buček

U nás v tuneli prezývaný Kečub (pre spätný pohľad na jeho priezvisko, nie preto, že by mal nejako zvlášť túto potravinu v obľube) je ďalším z rady našich sympatických inštruktorov. Okrem lietania v tuneli je aj vášnivým turistom, milovníkom rockovej hudby a tiež dobrodruhom. Jeho cesta k nám išla cez Bratislavu, Nepál, Thajsko a Vietnam, až napokon spokojnosť našiel tu v Liptovskom Mikuláši. A my sme spokojní tiež.

Latest news

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky