1 MINÚTA V HURRICANE FACTORY = 1 ZOSKOK Z LIETADLA
Bezpečné a pre každého
Foto a video z lietania

ROZDAJ SI TO S HURIKÁNOM.
ZAŽI LET V TUNELI VO VETRE S RÝCHLOSŤOU 270KM/H

HURRICANE FACTORY Tatralandia je jediný veterný tunel na Slovensku. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké to je lietať a vznášať sa a vyskúšať si tak silu hurikánu. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metrov a celkovej výške neuveriteľných 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km / h, čo je rýchlosť ozajstného hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Lietanie vo veternom tuneli je určené všetkým fyzicky zdravým osobám od 5-tich rokov.

Čítaj viac
Inštruktori
Preview
Next

Tomáš Koreň

Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Má ambície stať sa Majstrom sveta v Indoor skydivingu.
 

Peter Brtiš

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.
 

Latest news
Zimný predpredaj v HF Tatralandia za 399€

Využi zimný predpredaj a lietaj ešte lacnejšie

Viac

9

Máj

2017

FUSION FLOW RETREAT 24.-28.7.2017

Fusion flow retreat je jedinečný koncept spájajúci jogu, lietanie a zdravú výživu.

Viac

5

Máj

2017

Hurricane newsletter

Odoberaj novinky a špeciálne ponuky