WYBRANE REFERENCJE HURRICANE FACTORY TATRALANDIA

 

Kempinski


KEMPINSKI

Kolejny raz potwierdziło się, że lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć. Wprawdzie nasi pracownicy słyszeli wcześniej o HF, ale nie mieli dokładnego wyobrażenia o faktycznym przeżyciu i możliwościach wykorzystania miejsca przez grupę.

Doświadczenie ocenili bardzo pozytywnie, docenili przede wszystkim podejście i pomocność personelu. Człowiek czuje pewne onieśmielenie, a czasem nawet obawy przed pierwszym lotem, ale personel zapewnił naszym pracownikom poczucie bezpieczeństwa i stworzył przyjemną, przyjazną atmosferę. Aktywność została oceniona jako stosunkowo mało wymagająca fizycznie, odpowiednia dla szerokiego grona ludzi, wywierająca jednak silne wrażenie i zapewniająca niezapomniane przeżycie.

Otoczenie jest bardzo przyjemne, a wyżywienie i ogólne wyposażenie – znakomite. Z naszej perspektywy HF to świetna aktywność, którą będziemy polecać naszym klientom. Zaletą według nas jest też fakt, że tunel znajduje się po drodze do Tatr i można w ten sposób rozdzielić długą podróż z Bratysławy.

 

Petra Vlhová


PETRA VLHOVÁ W WIRZE HURAGANU

„Cieszę się, że ponownie mogłam spróbować tego typu latania. Jestem tu już po raz drugi i szło mi lepiej niż poprzednio” – zdradziła po pełnym adrenaliny locie w tunelu, w którym towarzyszył jej instruktor.”

 

Pfizer


PFIZER

„Byliśmy bardzo zadowoleni. Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Doceniam pomocne i życzliwe podejście personelu, a catering był świetny. Dobrze się bawiliśmy. Dziękuję za współpracę w sytuacji kryzysowej :)"

Mgr. Viera Staviarska

 

Slovnaft


TEAM BUILDING SLOVNAFT

Jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą imprezę u was, przez cały weekend ludzie nie rozmawiali o niczym innym.

 

O2


TEAM BUILDING O2

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za kolejną świetnie zorganizowaną imprezę dla naszego klienta. Ludzie z O2 byli zachwyceni i jeszcze długo po zakończeniu zabawy wymieniali się doświadczeniami z latania :). Z przyjemnością skontaktujemy się z Państwem ponownie.

 

Anasoft


TEAM BUILDING ANASOFT

„Jeszcze raz dziękujemy za dobrą atmosferę, macie naprawdę super zespół o ogromnej cierpliwości i empatii.”

Stano Čekovský, ANASOFT

 

Mondi SCP


MONDI SCP

„Myślę, że mogę śmiało wypowiedzieć się w imieniu całego zespołu i napisać, że to był naprawdę dobry team building. Najlepiej oddaje to fakt, że wszyscy byliśmy zgodni co do konieczności wygrania kolejnej nagrody prezydenta Mondi, by móc tę imprezę powtórzyć (wyjaśnienie: chodziło o nagrodę za najlepszy wynik zespołu w firmie Mondi SCP Ružomberok za I kw. 2015). W swoim imieniu mogę powiedzieć, że tego typu niezwykłe doświadczenie pozwoliło mi odkryć nowe możliwości ludzkiego ciała, gdy się nim posługuje zgodnie z instrukcjami. Lekkie zakwasy przypominały mi o tym jeszcze przez cały wczorajszy dzień :).”

Luděk Heralt
 

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2019 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection