Zwykły lot w niezwykłym Hurricane Factory

13.11.2016

Każdy od czasu do czasu lata. Jedni bujają w obłokach, inni latają, żeby coś załatwić, a niektórzy latają w tunelu. A ponieważ Hurricane Factory to nie jest kot w powietrzu (przepraszam - w worku), to wyjaśnię Ci, czego możesz od nas oczekiwać i jakich ekscytujących przeżyć możesz się spodziewać.


Podpis Oświadczenia uczestnika lotu


Od momentu, w którym znajdziesz się przed naszym budynkiem, poczujesz coś wyjątkowego. Pod względem architektonicznym wygląda on tak, jakby wewnątrz znajdował się ośrodek komputerowy NASA. Wiesz co? Wcale tak nie jest. Zamiast tego w recepcji czekają na Ciebie życzliwi ludzie, którzy pomogą Ci wypełnić Oświadczenie uczestnika lotu – prosty formularz, na którym składając swój podpis potwierdzasz, że akceptujesz regulamin i warunki latania..
 


Poznaj swojego instruktora


W recepcji poznasz swojego osobistego guru. To instruktor - flying hero – i facet na luzie, latanie z nim będzie wspaniałym przeżyciem. Pomoże Ci wybrać odpowiedni sprzęt. Nie miej obaw! Posiadamy wszystkie rozmiary – od kombinezonów dla dzieci do tych dla seniorów. Nie potrzebujesz nic oprócz wygodnego ubrania i sznurowanych butów sportowych. To znaczy dosłownie nic. Żadnych zegarków, apaszek, biżuterii ani niczego, co silny prąd powietrza mógłby zdmuchnąć. .


Trening na sucho


Instruktor przekaże Ci podstawowe informacje potrzebne do przeżycia w tunelu. Nauczysz się podstawowej pozycji na brzuchu i uzgodnisz sygnały, służące do  porozumiewania się w tunelu. Średnia prędkość powietrza w tunelu wynosi ok. 180 km/godz., dlatego cała komunikacja między Tobą a instruktorem odbywa się poprzez magiczną wymianę spojrzeń. Mówi się, że tego pierwszego nie sposób zapomnieć.
 


Moment Hero


Po około 30 minutowym przygotowaniu zbliżasz się z kaskiem pod pachą do jedynego na Słowacji tunelu aerodynamicznego i czujesz się właśnie tak.


Kabina przygotowania do lotu

Włożysz zatyczki do uszu, dostaniesz ostatnie namaszczenie i położysz się na prąd powietrza. Wtedy będzie tam już z Tobą twój instruktor, żeby pomóc Ci w poruszaniu się w tunelu.
Jak już opanujesz podstawową pozycję na brzuchu, to instruktor weźmie Cię zazwyczaj pod koniec latania do „taksówki”. Będzie to najbardziej odlotowa część latania, kiedy instruktor oprowadzi cię po całym tunelu o wysokości 14 metrów, wykona z tobą obroty i pokaże ci, czym jest prawdziwa adrenalina oraz jak latają profesjonaliści.


Analiza nagrania lotu

A potem? Potem czeka już na ciebie stan euforii i dobry humor. Po zakończeniu lotu możesz od razu obejrzeć nagranie własnego lotu. Instruktor przeanalizuje go z tobą, pokaże ci, gdzie popełniłeś błędy i jak ich uniknąć w przyszłości.


Coffee break


Jeśli do uczucia cudownie spędzonego dnia brakuje ci już tylko kawy i ciastka, to zapraszamy do naszej kawiarni. Możesz stąd obserwować loty innych uczestników i podejrzeć ich technikę.


Wychodząc nie zapomnij odebrać w recepcji nagrania z lotu i zdjęć, które wykonały nasze profesjonalne kamery znajdujące się bezpośrednio w tunelu.

Jeśli w tym artykule nie znalazłeś odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, to odwiedź FAQs lub skontaktuj się z nami.
MAKE YOUR DREAM OF FLYING COME TRUE!

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2019 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection