Instruktorzy

Są tu dla ciebie przed lataniem i podczas niego. Mają przelatane dziesiątki godzin w tunelu. Traktują swoją pracę bardzo poważnie, żebyś czuł się z nimi jak najlepiej i jak najbezpieczniej. Z nimi wszystko jest możliwe w tunelu. Pozwól się wznosić na fali powietrza, nasz zespół profesjonalistów Ci w tym pomoże. Od latania można się uzależnić, a jeśli zdecydujesz się uprawiać je zawodowo, to nauczą Cię wszystkiego o lataniu sportowym.

Tomáš Koreň
Instruktor

Niebieskooki blondyn kocha góry, przyrodę, skialpinizm i wspinaczkę. Lubi wszystko, co ma silnik i warczy. Poza tym jest cierpliwy i przyjacielski. Jego wrodzony talent do tego sportu sprawia, że jest idealnym trenerem na wszystkich poziomach latania. Razem z Tomášem Kuną tworzą nasz zespół konkursowy TNT HF w kategorii Dynamic 2-way.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Aleš Hrebík
Instruktor

Mały człowiek z wielkim sercem. Kocha pokonywać grawitację, a przy tym jest miły i przyjazny. Chętnie uczy się nowych rzeczy, a z adrenaliną we krwi po prostu się urodził. Jest szybki, dokładny i stosuje nietypowe metody. Idealny dla tych, którzy chcą osiągnąć błyskawiczne postępy.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Peter Lukáč
Instruktor

Jeden z tych, któremu uśmiech nie znika z twarzy, a czapka z daszkiem z głowy. Profesjonalista, którego w tunelu łatwo rozpoznać, jest cierpliwy, uprzejmy i przede wszystkim chętny do pomocy. Jeżeli zdecydujesz się polatać w ramach zabawy, z Peterem będziesz mieć przede wszystkim niezły ubaw. Z humorem i cierpliwością nauczy latać nawet największego sztywniaka.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Tomáš Kuna
Chief Instructor

Jeżeli nie lata właśnie w tunelu, na pewno pędzi gdzieś na motorze. Lubi uczyć się nowych rzeczy i uwielbia skydiving. Co ważne – przechodzi od razu do rzeczy i oszczędza twój czas. Jego przyjazne podejście i skromność przełamią każdą barierę strachu przed lataniem.

Jest instruktorem od września 2013 r.

Peter Brtiš
Instruktor

Dowcipny, miły i komunikatywny. Nie uznaje żadnych przeszkód i zawsze próbuje nowych rzeczy, związanych z adrenaliną. Wybrałeś spadochroniarstwo, bo chcesz być cool? Świetnie! Peter powie ci, jak połączyć ten sport ze stylem życia. Jest jedna rzecz, w której wygrywa z pozostałymi instruktorami – liczba tatuaży.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Ivan Majling
Instruktor

Hokejka (słow. kij hokejowy) – bo tak go wszyscy nazywają – jest sympatyczny, miły i przyjacielski. Lubi się bawić i uczyć nowych rzeczy. Jest cierpliwy i odpowiedzialny podczas latania z dziećmi.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.Marek Golúch
Instruktor

Sympatyczny, miły, cierpliwy i zawsze uśmiechnięty człowiek, którego filozofią życiową jest ruch w każdej postaci. Lubi góry, przyrodę i spróbuje wszystkiego, co przesunie jego granice adrenaliny. Oprócz latania w tunelu prowadzi treningi kondycyjne i zajmuje się zdrowym stylem życia. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę pedagogiczną, nabytą w czasie studiów, a do każdej osoby podchodzi indywidualnie, by spełnić jej oczekiwania.
 

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty