Instruktorzy

Są tu dla ciebie przed lataniem i podczas niego. Mają przelatane dziesiątki godzin w tunelu. Traktują swoją pracę bardzo poważnie, żebyś czuł się z nimi jak najlepiej i jak najbezpieczniej. Z nimi wszystko jest możliwe w tunelu. Pozwól się wznosić na fali powietrza, nasz zespół profesjonalistów Ci w tym pomoże. Od latania można się uzależnić, a jeśli zdecydujesz się uprawiać je zawodowo, to nauczą Cię wszystkiego o lataniu sportowym.

Tomáš Kuna
Główny instruktor

Jeżeli nie lata właśnie w tunelu, na pewno pędzi gdzieś na motorze. Lubi uczyć się nowych rzeczy i uwielbia skydiving. Co ważne – przechodzi od razu do rzeczy i oszczędza twój czas. Jego przyjazne podejście i skromność przełamią każdą barierę strachu przed lataniem.

Jest instruktorem od września 2013 r.

Peter Lukáč
Instruktor

Jeden z tych, którym uśmiech nie znika z twarzy, a czapka z daszkiem z głowy. Profesjonalista, którego w tunelu łatwo rozpoznać; jest cierpliwy, uprzejmy i przede wszystkim chętny do pomocy. Jeżeli zdecydujesz się polatać w ramach zabawy, z Peterem będziesz mieć przede wszystkim niezły ubaw. Z humorem i cierpliwością nauczy latać nawet największego sztywniaka.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Peter Brtiš
Instruktor

Dowcipny, miły i komunikatywny. Nie uznaje żadnych przeszkód i zawsze próbuje nowych rzeczy, które podnoszą adrenalinę. Wybrałeś spadochroniarstwo, bo chcesz być cool? Świetnie! Peter powie ci, jak połączyć ten sport ze stylem życia. Jest jedna rzecz, w której wygrywa z pozostałymi instruktorami – liczba tatuaży.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.

Patrik Húšťa
Instruktor

Instruktor, który prosto po skoku na nartach wylądował w naszym kombinezonie; jest entuzjastą nie tylko latania, ale każdego sportu, który mrozi krew w żyłach. Patrik przezywany „Húštis” zaraża dobrym humorem. Klienci po każdym spotkaniu z nim wychodzą pozytywnie naładowani.
 

Ivan Majling
Instruktor

„Hokejka” (słow. kij hokejowy) – bo tak go wszyscy nazywają – jest sympatyczny, miły i przyjacielski. Lubić się bawić i poznawać nowe rzeczy. Jest cierpliwy i odpowiedzialny podczas latania z dziećmi.

Jest instruktorem od czerwca 2013 r.Lukáš Buček
Instruktor

W naszym tunelu przezywany Kečub (źródła należy szukać w odwrotności jego nazwiska, a nie w tym, żeby jakoś szczególnie lubił keczup), jest kolejnym z naszych sympatycznych instruktorów. Poza lataniem w tunelu jest też zapalonym turystą, miłośnikiem muzyki rockowej i poszukiwaczem przygód. Jego droga do nas wiodła przez Bratysławę, Nepal, Tajlandię i Wietnam, aż wreszcie zadowolenie odnalazł w Liptowskim Mikułaszu. My też jesteśmy zadowoleni.

    

Róbert Bodó
Menedżer sportowy

Robin od 15 lat jest zapalonym skydiverem, który uwielbia spotykać nowych ludzi. Lubi dbać o szczegóły, głównie związane z bezpieczeństwem.
Swobodny, przyjacielski, zawsze chętny do zabawy i naładowania się adrenaliną. Jeżeli czujesz, że twoje życie jest nudne, przyjdź polatać z Robinem. Pokaże ci, co znaczy żyć na pełnych obrotach. 

    

Marek Portašík
Instruktor

Młody, miły i przyjazny – to cechy, które najlepiej opisują Marka. Gdy nie lata w tunelu, bawi się spadochronami w chmurach lub pędzi na rowerze po górach. Latanie pokochał wcześnie – już w szkole średniej trenował skoki ze spadochronem. Z tej pasji nie zamierza jeszcze długo rezygnować.

  

Ivan Solár
Instruktor

Ivan to wiecznie uśmiechnięty instruktor, który całym sercem kocha narty, snowboard, indoor surfing i latanie. W pracy jest odpowiedzialny, ale też zawsze skory do żartów. Jego celem jest utrzymywanie się z pracy, która sprawia radość, co póki co mu się udaje. 

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty