Instruktorzy

Są tu dla ciebie przed lataniem i podczas niego. Mają przelatane dziesiątki godzin w tunelu. Traktują swoją pracę bardzo poważnie, żebyś czuł się z nimi jak najlepiej i jak najbezpieczniej. Z nimi wszystko jest możliwe w tunelu. Pozwól się wznosić na fali powietrza, nasz zespół profesjonalistów Ci w tym pomoże. Od latania można się uzależnić, a jeśli zdecydujesz się uprawiać je zawodowo, to nauczą Cię wszystkiego o lataniu sportowym.

Tomáš Koreň
Główny instruktor

Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Má ambície stať sa Majstrom sveta v Indoor skydivingu.

Inštruktorom od Jún 2013

Aleš Hrebík

Mały człowiek o wielkim sercu. Uwielbia pokonywać grawitację! A poza tym jest miły i sympatyczny. Chętnie uczy się nowych rzeczy, a adrenalinę ma w krwi od urodzenia.Szybki, precyzyjny, lubi nietypowe metody. Doskonały wybór dla tych, którzy liczą na piorunująco szybkie postępy.

Peter Lukáč

Jeden z tých, ktorému nemizne úsmev z tváre a šiltovka z hlavy. Profesionál, ktorý je v tuneli ľahko rozpoznateľný, trpezlivý, príjemný a hlavne ochotný. Ak si si zvolil lietanie ako zábavu tak s Petrom si užiješ hlavne srandu. S humorom a trpezlivosťou naučí lietať aj najväčšie drevo

Inštruktorom od Jún 2013

Tomáš Kuna

Ak momentálne nelieta v tuneli, určite sa niekde preháňa na motorke. Rád sa učí nové veci a miluje skydiving. Čo je ale podstatné, ide rovno na vec a šetrí tvoj čas. Jeho priateľský prístup a skromnosť dokáže prelomiť každú bariéru strachu z lietania.

Inštruktorom od September 2013

Peter Brtiš

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Inštruktorom od Jún 2013

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.

Inštruktorom od Jún 2013

Marek Golúch

Sympatický, milý, trpezlivý a vždy usmiaty človek, ktorého životnou filozofiou je pohyb vo všetkých podobách. Má rad hory, prírodu a vyskúša všetko čo posunie jeho hranice adrenalínu. Popri lietaní v tuneli sa venuje kondičnému trénovaniu a zdravému životnému štýlu. Pri svojej práci využíva pedagogické vedomosti, ktoré nadobudol počas štúdia a ku každému jedincovi pristupuje individuálne, aby splnil jeho očakávania.

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty