SPORTFLIGHT

Nieważne, czy jesteś doświadczonym skydiverem z setkami skoków na koncie, czy też dopiero niedawno zrobiłeś licencję AFF.
A może latanie w tunelu spodobało ci się po prostu na tyle, że chcesz ciągle więcej i więcej! Przyjdź do nas i zapewnij sobie odpowiednią dawkę adrenaliny w Hurricane Factory.

DLA PROFESJONALNYCH SKYDIVERÓW
I WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ NIMI STAĆ

 

Sportflight jest przeznaczony dla tych, którzy mają już wystarczające doświadczenie w lotach w tunelu aerodynamicznym lub swobodnym spadaniu, a skydivingem zajmują się na poziomie sportowym. 

Skoczkiem sportowym może być doświadczony skydiver, absolwent AFF lub innego kursu swobodnego spadania, a także entuzjasta bez doświadczenia spadochronowego, który wykaże się odpowiednimi zdolnościami lub ma własnego trenera. Jeśli go nie ma, polecamy szkołę latania Hurricane Academy. Każdy sportowiec musi mieć własny sprzęt. Aby zarezerwować termin, należy się zarejestrować i zalogować do systemu rezerwacji, w którym można samemu wybrać i zarezerwować czas dla siebie.


Cennik - Sportflight

Sportflight - godzina
(10/2019 - 03/2020)

450 €
(375 € bez VAT)

Sportflight - godzina + coaching

540 €

Tunnel coaching

99 €

5 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia

2200 €
(440 € / godzina)

5 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia + coaching

2600 €
(520 € / godzina)

10 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia + 1 godzina FREE
 

4500 €
(409 € / godzina)

20 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia + 2 godziny FREE
 

8900 €
(405 € / godzina)

RW: 1 Godzina

379 €

RW: 5 Godzin

1799 €
(360 € / godzina)

Hurricane Academy Basic
10 minut lotu, przeszkolenie, wypożyczenie sprzętu, rejestracja lotu, przygotowanie teoretyczne i loty praktyczne z trenerem

109 €

POBIERZ SWOJĄ CENĘ / GET YOUR PRICING


Rezerwacja pod adresem:
sportflight.tatralandia@hurricanefactory.com
lub pod numerem telefonu:  +421 911 533 354
 

 

HURRICANE ACADEMY – SZKOŁA LATANIA

 

Przygotowaliśmy dla ciebie pierwszą szkołę latania Hurricane Academy, w której nauczymy cię bezpiecznie latać wyłącznie za pomocą własnego ciała. Przekonaj się z nami, jakie to proste! Zapoznamy cię ze wszystkim – od podstawowych sygnałów, przez latanie na brzuchu, aż po niektóre elementy akrobatyczne. Loty w tunelu aerodynamicznym są przeznaczone dla wszystkich osób zdrowych fizycznie od 5 roku życia.

 HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2019 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection