Proflyers

Nieważne, czy jesteś doświadczonym skydiverem z setkami skoków na koncie, czy też dopiero niedawno zrobiłeś licencję AFF.
A może latanie w tunelu spodobało ci się po prostu na tyle, że chcesz ciągle więcej i więcej! Przyjdź do nas i zapewnij sobie odpowiednią dawkę adrenaliny w Hurricane Factory.

Nieważne, czy jesteś doświadczonym skydiverem z setkami skoków na koncie, czy też dopiero niedawno zrobiłeś licencję AFF.
A może latanie w tunelu spodobało ci się po prostu na tyle, że chcesz ciągle więcej i więcej! Przyjdź do nas i zapewnij sobie odpowiednią dawkę adrenaliny w Hurricane Factory.

DLA PROFESJONALNYCH SKYDIVERÓW
I WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCĄ SIĘ NIMI STAĆ

 

SSportflight jest przeznaczony dla tych, którzy mają już wystarczające doświadczenie w lotach w tunelu aerodynamicznym lub swobodnym spadaniu, a skydivingem zajmują się na poziomie sportowym. 

Skoczkiem sportowym może być doświadczony skydiver, absolwent AFF lub innego kursu swobodnego spadania, a także entuzjasta bez doświadczenia spadochronowego, który wykaże się odpowiednimi zdolnościami lub ma własnego trenera. Jeśli go nie ma, polecamy szkołę latania Hurricane Academy. Każdy sportowiec musi mieć własny sprzęt. Aby zarezerwować termin, należy się zarejestrować i zalogować do systemu rezerwacji, w którym można samemu wybrać i zarezerwować czas dla siebie.

 

OFERTA LIMITOWANA:
HURRICANE ADVENTURE PACKAGE

Kup 5 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia, a my zakwaterujemy cię za darmo i przygotujemy dla ciebie bogaty program dodatkowy o wartości 350 € za darmo!

Położenie Hurricane Factory Tatralandia jest wyjątkowe – znajduje się w sercu Niżnych Tatr. W pobliżu usytuowanych jest mnóstwo atrakcji, m.in.: największy aquapark w Europie Środkowej, najpopularniejszy ośrodek narciarski na Słowacji, tereny wspinaczkowe, ośrodek wodny, lodowisko, gokarty, kręgle.

Pakiet Hurricane Adventure Package zawiera:

5 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia- Zakwaterowanie ze śniadaniem niedaleko Hurricane Factory za darmoWejście do Aquaparku Tatralandia każdego dnia za darmoWejście do wellness & SPA każdego dnia za darmoIndoor surfing za darmo

 

Wszystko to tylko w cenie lotów: 2 277 €

Łączna wartość pakietu wynosi 2 600 €. Cena promocyjna obowiązuje przy zamówieniach do 31.12.2018 Warunki pakietu promocyjnego Adventure Package

Rezerwacja pod adresemsportflight.tatralandia@hurricanefactory.com 
lub pod numerem telefonu: +421 911 533 354.


 

 

 

UNIQUE INSTRUCTOR COURSE IN HURRICANE FACTORY TATRALANDIA


Rezerwacja pod adresem sportflight.tatralandia@hurricanefactory.com 
lub pod numerem telefonu: +421 911 533 354.


 

HURRICANE ACADEMY – SZKOŁA LATANIA

 

Przygotowaliśmy dla ciebie pierwszą szkołę latania Hurricane Academy, w której nauczymy cię bezpiecznie latać wyłącznie za pomocą własnego ciała. Przekonaj się z nami, jakie to proste! Zapoznamy cię ze wszystkim – od podstawowych sygnałów, przez latanie na brzuchu, aż po niektóre elementy akrobatyczne. Loty w tunelu aerodynamicznym są przeznaczone dla wszystkich osób zdrowych fizycznie od 5 roku życia.

 
 


Cennik - Sportflight

Sportflight - godzina
Cena obowiązuje do 30.10.2018

420 €
(350 € bez VAT)

Tunnel coaching

99 €
 

Hurricane Adventure Package
5 godzin lotów w Hurricane Factory Tatralandia
+ Zakwaterowanie ze śniadaniem niedaleko Hurricane Factory za darmo
+ Wejście do Aquaparku  Tatralandia każdego dnia za darmo
+ Wejście do wellness & SPA każdego dnia za darmo
+ Indoor surfing za darmo

2 277 €

Hurricane Academy Basic
10 minut lotu, przeszkolenie, wypożyczenie sprzętu, rejestracja lotu, przygotowanie teoretyczne i loty praktyczne z trenerem

109 €

Rezerwacja pod adresem:
sportflight.tatralandia@hurricanefactory.com
lub pod numerem telefonu:  +421 911 533 354
 

 

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty