Naucz się latać

Przeżyj lot w tunelu na wietrze o prędkości 270 km/h
Niezwykły, pełen adrenaliny, a jednocześnie bezpieczny sport i zabawa dla każdego

LATANIE W TUNELU AERODYNAMICZNYM


Niezwykły, pełen adrenaliny, a jednocześnie bezpieczny sport i zabawa dla każdego! Przyjdź i przekonaj się, czym jest swobodne spadanie w bezpiecznych warunkach tunelu aerodynamicznego, w odpowiedniej wysokości i pod stałym nadzorem profesjonalnych instruktorów.
 

Hurricane Factory Tatralandia to wyjątkowa, dostarczająca adrenaliny atrakcja, w której możesz doświadczyć uczucia swobodnego spadania jak podczas skoku z samolotu lub klifu, ale bez uczucia strachu i dyskomfortu związanego z wysokością.

Składa się na nią wyjątkowy tunel aerodynamiczny z okrągłą, przeszkloną komorą lotów o średnicy 4,3 metra i nieprawdopodobnej wysokości 14 metrów, w której można sprawdzić, jak to jest, gdy wiatr wieje z prędkością do 270 km/h. Zabawa ta jest przeznaczona dla wszystkich osób zdrowych fizycznie w wieku od 5 do 100 lat, a nawet dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Wcześniejsze doświadczenie czy specjalne przygotowanie fizyczne nie są konieczne. Po krótkim przeszkoleniu każdy nauczy się kontrolować swoje ciało w warunkach wolnego spadania już w ciągu pierwszych wejść do tunelu aerodynamicznego.
 

Pozwól nam zaprosić Cię na zdrową dawkę zabawy i adrenaliny.W Hurricane Factory może latać każdy, z wyjątkiem:

  • Dzieci poniżej 5 roku życia
  • Kobiet w ciąży
  • Osób pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
  • Osób z zaburzeniami krążenia krwi i serca
  • Osób z problemami z kręgosłupem i dyskami lub jakimikolwiek urazami
 

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2020 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection