imprezy firmowe

Latanie w Hurricane Factory to niepowtarzalne przeżycie dla wszystkich twoich pracowników, kolegów z pracy, partnerów biznesowych lub ważnych klientów.

ORYGINALNE EVENTY I TEAM BUILDING
W HURRICANE FACTORY

Hurricane Factory to idealne i oryginalne miejsce na różne imprezy firmowe, team building i inne okazje. Latanie to niepowtarzalne przeżycie, które przełamuje bariery i rozładowuje atmosferę.  Wszystkim uczestnikom zapewniamy profesjonalną obsługę, od wypożyczenia kompletnego sprzętu, przez specjalistyczny instruktaż przed lotem, aż po sam lot w tunelu aerodynamicznym pod stałym nadzorem profesjonalnych instruktorów.
Teambuilding w Hurricane Factory
W Hurricane Factory znajduje się bar z bezpośrednim widokiem na komorę lotów, idealne miejsce do nagrywania i robienia zdjęć. Standardowo oferujemy możliwość zakupienia zapisów wideo bezpośrednio z lotu. Na potrzeby imprez firmowych istnieje możliwość zapewnienia na terenie baru i przylegającej galerii profesjonalnego cateringu i przekąsek z zewnątrz. W przestrzeni baru i galerii znajduje się do 35 miejsc siedzących, w razie potrzeby na czas imprezy firmowej można przestrzeń zamknąć i zwiększyć w ten sposób pojemność do 50 miejsc.
Teambuilding w Hurricane Factory
Na drugim piętrze można skorzystać ze strefy VIP, gdzie znajduje się wielofunkcyjne pomieszczenie z przeszkloną ścianą z bezpośrednim widokiem na symulator, odpowiednie do prezentacji, spotkań i wydarzeń dla maksymalnie 30 uczestników. Obsługa jest zapewniona z baru na pierwszym piętrze, istnieje też możliwość zamówienia dodatkowo profesjonalnego cateringu zgodnie z życzeniem klienta.

Po zamknięciu całej przestrzeni pierwszego i drugiego piętra zyskasz miejsce na urządzenie imprezy firmowej dla łącznie 80 osób.

Klientom firmowym oferujemy następujące możliwości:

  • Zajęcia team buildingowe
  • Bony podarunkowe
  • Spotkania firmowe, prezentacje, szkolenia
  • Imprezy firmowe i wydarzenia
  • Nietypowe nagrody w konkursach
 


Cennik - Imprezy firmowe

 

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu personalizacji oferty cenowej.


 Rezerwacja pod adresem:
akcie@hurricanefactory.com
lub pod numerem telefonu: +421 911 533 352

  


Formularz kontaktowy:

 

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2019 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection