Leć z huraganem! Poczuj totalny odlot w prądzie powietrza o prędkości 270 km/h

HURRICANE FACTORY Tatralandia to jedyny tunel aerodynamiczny na Słowacji. To miejsce, w którym możesz spróbować latania, unoszenia się w powietrzu i doświadczyć siły huraganu. W przeszklonej komorze lotu o średnicy 4,3 m i wysokości aż 14 m powietrze osiąga prędkość 270 km/h, co odpowiada sile prawdziwego huraganu. Lot jednak odbywa się na bezpiecznej wysokości i pod stałą opieką doświadczonego instruktora. Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja przeznaczone dla wszystkich osób zdrowych fizycznie od lat pięciu.

Kupuj teraz Live camera
Jesteśmy teraz otwarci
live
Jesteśmy teraz zamknięci
Live cam
0
17
22
34
40
57
66
78
83
91
104
115
120
137
140
153
167
172
181
193
202
217
232
241
257
263
270
km/h

Tomáš Kuna

Jeżeli nie lata właśnie w tunelu, na pewno pędzi gdzieś na motorze. Lubi uczyć się nowych rzeczy i uwielbia skydiving. Co ważne – przechodzi od razu do rzeczy i oszczędza twój czas. Jego przyjazne podejście i skromność przełamią każdą barierę strachu przed lataniem.

Peter Lukáč

Jeden z tych, któremu uśmiech nie znika z twarzy, a czapka z daszkiem z głowy. Profesjonalista, którego w tunelu łatwo rozpoznać, jest cierpliwy, uprzejmy i przede wszystkim chętny do pomocy. Jeżeli zdecydujesz się polatać w ramach zabawy, z Peterem będziesz mieć przede wszystkim niezły ubaw. Z humorem i cierpliwością nauczy latać nawet największego sztywniaka.

Ivan Majling

„Hokejka” (słow. kij hokejowy) – bo tak go wszyscy nazywają – jest sympatyczny, miły i przyjacielski. Lubić się bawić i poznawać nowe rzeczy. Jest cierpliwy i odpowiedzialny podczas latania z dziećmi.

Róbert Bodó

Robin od 15 lat jest zapalonym skydiverem, który uwielbia spotykać nowych ludzi. Lubi dbać o szczegóły, głównie związane z bezpieczeństwem.
Swobodny, przyjacielski, zawsze chętny do zabawy i naładowania się adrenaliną. Jeżeli czujesz, że twoje życie jest nudne, przyjdź polatać z Robinem. Pokaże ci, co znaczy żyć na pełnych obrotach. 
 

Marek Portašík

Młody, miły i przyjazny – to cechy, które najlepiej opisują Marka. Gdy nie lata w tunelu, bawi się spadochronami w chmurach lub pędzi na rowerze po górach. Latanie pokochał wcześnie – już w szkole średniej trenował skoki ze spadochronem. Z tej pasji nie zamierza jeszcze długo rezygnować.

Ivan Solár

Ivan to wiecznie uśmiechnięty instruktor, który całym sercem kocha narty, snowboard, indoor surfing i latanie. W pracy jest odpowiedzialny, ale też zawsze skory do żartów. Jego celem jest utrzymywanie się z pracy, która sprawia radość, co póki co mu się udaje. 

Nasi instruktorzy

instagram

Więcej

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Wybierz lokalizację

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2020 Hurricane Factory. All rights reserved. Wprowadź system rezerwacji General Commercial Terms and Conditions Consent of Client to processing of personal data Information for customers on personal data protection