O lataniu
1 MINUTA W HURRICANE FACTORY = 1 SKYDIVE
BEZPIECZNE I DLA KAŻDEGO
ZDJĘCIE I VIDEO Z LOTU DOSTĘPNE

Leć z huraganem! Poczuj totalny odlot w prądzie powietrza o prędkości 270 km/h

HURRICANE FACTORY Tatralandia to jedyny tunel aerodynamiczny na Słowacji. To miejsce, w którym możesz spróbować latania, unoszenia się w powietrzu i doświadczyć siły huraganu. W przeszklonej komorze lotu o średnicy 4,3 m i wysokości aż 14 m powietrze osiąga prędkość 270 km/h, co odpowiada sile prawdziwego huraganu. Lot jednak odbywa się na bezpiecznej wysokości i pod stałą opieką doświadczonego instruktora. Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja przeznaczone dla wszystkich osób zdrowych fizycznie od lat pięciu.

Dowiedz się więcej
Twoi instruktorzy
Preview
Next

Tomáš Koreň

Modrooký blonďák miluje hory, prírodu, skialpinizmus a tiež lezenie. Má rád všetko čo má motor a vrčí. Okrem toho je trpezlivý a priateľský. Jeho prirodzený talent v tomto športe ho robí ideálnym trénerom pre všetky úrovne lietania. Má ambície stať sa Majstrom sveta v Indoor skydivingu.
 

Peter Brtiš

Vtipný, milý a komunikatívny. Nepozná žiadne prekážky a vždy skúša nové veci, ktoré sú samozrejme spojené s adrenalínom. Vybrali ste si parašutismus, pretože chcete byť cool? Skvelé! Peter vám povie, ako skombinovať tento šport so životným štýlom. Existuje jedna vec, ktorá ho robí prvými medzi inštruktormi, a to je počet tetovaní.

Ivan Majling

Hokejka, ako ho všetci volajú je sympatický, milý a priateľský. Rád sa zabáva a učí nové veci. Je trpezlivý a zodpovedný pri lietaní s deťmi.
 

News

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty