O lataniu
1 MINUTA W HURRICANE FACTORY = 1 SKYDIVE
BEZPIECZNE I DLA KAŻDEGO
ZDJĘCIE I VIDEO Z LOTU DOSTĘPNE

Leć z huraganem! Poczuj totalny odlot w prądzie powietrza o prędkości 270 km/h

HURRICANE FACTORY Tatralandia to jedyny tunel aerodynamiczny na Słowacji. To miejsce, w którym możesz spróbować latania, unoszenia się w powietrzu i doświadczyć siły huraganu. W przeszklonej komorze lotu o średnicy 4,3 m i wysokości aż 14 m powietrze osiąga prędkość 270 km/h, co odpowiada sile prawdziwego huraganu. Lot jednak odbywa się na bezpiecznej wysokości i pod stałą opieką doświadczonego instruktora. Latanie w tunelu aerodynamicznym to atrakcja przeznaczone dla wszystkich osób zdrowych fizycznie od lat pięciu.

Dowiedz się więcej
Twoi instruktorzy
Preview
Next

Aleš Hrebík

Mały człowiek z wielkim sercem. Kocha pokonywać grawitację, a przy tym jest miły i przyjazny. Chętnie uczy się nowych rzeczy, a z adrenaliną we krwi po prostu się urodził. Jest szybki, dokładny i stosuje nietypowe metody. Idealny dla tych, którzy chcą osiągnąć błyskawiczne postępy.

Peter Lukáč

Jeden z tych, któremu uśmiech nie znika z twarzy, a czapka z daszkiem z głowy. Profesjonalista, którego w tunelu łatwo rozpoznać, jest cierpliwy, uprzejmy i przede wszystkim chętny do pomocy. Jeżeli zdecydujesz się polatać w ramach zabawy, z Peterem będziesz mieć przede wszystkim niezły ubaw. Z humorem i cierpliwością nauczy latać nawet największego sztywniaka.

Tomáš Kuna

Jeżeli nie lata właśnie w tunelu, na pewno pędzi gdzieś na motorze. Lubi uczyć się nowych rzeczy i uwielbia skydiving. Co ważne – przechodzi od razu do rzeczy i oszczędza twój czas. Jego przyjazne podejście i skromność przełamią każdą barierę strachu przed lataniem.

Peter Brtiš

Dowcipny, miły i komunikatywny. Nie uznaje żadnych przeszkód i zawsze próbuje nowych rzeczy, związanych z adrenaliną. Wybrałeś spadochroniarstwo, bo chcesz być cool? Świetnie! Peter powie ci, jak połączyć ten sport ze stylem życia. Jest jedna rzecz, w której wygrywa z pozostałymi instruktorami – liczba tatuaży.

Ivan Majling

Hokejka (słow. kij hokejowy) – bo tak go wszyscy nazywają – jest sympatyczny, miły i przyjacielski. Lubi się bawić i uczyć nowych rzeczy. Jest cierpliwy i odpowiedzialny podczas latania z dziećmi.

 

Marek Golúch

Sympatyczny, miły, cierpliwy i zawsze uśmiechnięty człowiek, którego filozofią życiową jest ruch w każdej postaci. Lubi góry, przyrodę i spróbuje wszystkiego, co przesunie jego granice adrenaliny. Oprócz latania w tunelu prowadzi treningi kondycyjne i zajmuje się zdrowym stylem życia. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę pedagogiczną, nabytą w czasie studiów, a do każdej osoby podchodzi indywidualnie, by spełnić jej oczekiwania.
 

News

Hurricane newsletter

Zarejestruj się na nowości i ekskluzywne oferty