FIREMNÍ EVENTY

Chcete vytrhnout své zaměstnance, kolegy, klienty či obchodní partnery z každodenního stereotypu a pravidel běžného života? Přiveďte je do víru hurikánu! Létání ve větrném tunelu Hurricane Factory je neopakovatelným zážitkem, který odbourává zábrany a odlehčuje atmosféru.

 
Hurricane Factory Prague je větrný tunel, ve kterém si můžete vyzkoušet, jaké to je létat a to ve větrném proudu až o síle hurikánu 270 km/h. Létání si může vyzkoušet každý od 5 let. Nemusíte mít žádné předchozí zkušenosti s létáním či volným pádem, od toho je tady náš profesionální tým instruktorů, kteří vám se vším pomohou a vysvětlí, jak se pohybovat v proudu vzduchu. Všichni účastníci od nás také dostanou zapůjčeno veškeré potřebné vybavení.

Součásti Hurricane Factory Prague je také netradiční restaurace s výhledem na letovou komoru a konferenční místnost. Díky tomu je Hurricane Factory Prague tím pravým místem pro pořádání:
 
 • Teambuildingové aktivity
 • Pracovní setkání, prezentace, školení
 • Firemní večírky a další firemní akce
Dárkové poukázky na let ve větrném tunelu Hurricane Factory mohou být navíc:
 
 • Vhodným dárkem pro obchodní partnery a klienty
 • Netradiční cenou do soutěží
 • Rozšířením benefitního programu pro zaměstnance

 


Terasa

Součástí Hurricane Factory Prague je i střešní terasa s barem a osvětlenou vířivkou. Můžeme Vám tak připravit nezapomenutelnou párty pod širým nebem s DJ’s, barmanskou show, míchanými koktejly a grilovanými specialitami. Kapacita terasy je 60 míst.
 


Konferenční sál

Konferenční místnost s kapacitou až 100 osob, dle uspořádání nábytku, otevírá další možnosti pro různé firemní eventy. Konferenční sál je vybaven veškerou potřebnou technikou, jako je projektor, plátno, řečnický pul, flip chart, internet.

V rámci firemní akce Vám dále můžeme zajistit:

 • moderování
 • hudební program
 • barmanskou či kouzelnickou show
 • letecké a sportovní simulátory
 • DJ’s
 • taneční vystoupení
 • besedu o skydiving


Restaurace Hurricane Factory

Výhled na letovou komoru dává naší restauraci to pravé kouzlo a jedinečnost. Mimo to Vás jistě překvapí i skvělá středomořská kuchyně, nabídka rautů a občerstvení. Pro Vaši firemní akci Vám rádi připravíme nabídku na míru. Běžná kapacita restaurace je 70 osob, ale dle typu akce lze prostor přizpůsobit a kapacitu tak zvětšit až na 100 osob.
 


Kontakt pro firemní akce

E-mail: akce@hurricanefactory.com
Telefon: +420 731 154 202

REFERENCE
   

Ceník

 
30 minut létání ve větrném tunelu (max. pro 10 osob)10 957 Kč bez DPH
60 minut létání ve větrném tunelu (max. pro 20 osob)21 913 Kč bez DPH
Letecký simulátor Beechcraft B60 Duke (3 hodiny)26 000 Kč bez DPH
Smilebox (3hodiny) 15 500 Kč bez DPH
DJ (cena za večer) 13 000 Kč bez DPH
Pronájem konferenčního sálu na 1 den 8 000 Kč bez DPH
Pronájem restaurace na 1 hodinu / 1 den4 000 Kč / 20 000 Kč bez DPH
 
Ve všech uvedených cenách je již započítaná sleva pro firmy 10%, navíc při objednaní více než 3 hodin letového času získáte slevu dalších 5%. Na základě Vaší poptávky zpracujeme přesnou cenovou kalkulaci.
 

Catering                                      

KE STAŽENÍ

Katalog pro firmy

KE STAŽENÍ  

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístění

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2021 Hurricane Factory. All rights reserved. Všeobecné obchodní podmínky Souhlas objednatele se zpracováním osobních údajů Informace pro zákazníky HFP týkajíci se ochrany osobních údajů