Adrenalinový dárek ocení i ženy!

06.06.2016

Kdo řekl, že adrenalin je pouze pro muže? Ženy jsou sice něžnější navenek, ale v jejich nitru žije malý čertík, který si poskočí nejen při slově dárek, ale i adrenalin. A pokud i vy doma takového čertíka máte, určitě byste na klasické dárky měli zapomenout.

Nevíte si rady, čím obdarovat ženu? Parfémů má v koupelně plnou poličku, oblečení se už nevejde do skříně a pánví máte doma tolik, že si můžete otevřít vlastní obchod? Máme pro vás jednu radu. Jděte na to úplně jinak než dosud a spojte dohromady slova žena, dárek a adrenalin. My vám prozradíme, jak jednou ranou zabijete až tři mouchy i tehdy, když se o hlavní roli bije nejen adrenalinový uličnice, ale i „bojácný strašpytel“.
Zažít skok z letadla, ale z žádného nevyskočí Strach z výšek je jednou z nejčastějších příčin, proč lidé nikdy neskočí s padákem z letadla. A to i přesto, že je to jeden z jejich největších snů. Představte si, jak ten malý čertík uvnitř vaší milované manželky, sestry či mámy vykřikuje, jak by si chtěl jít skočit, avšak tam v koutě sedí ustrašené stvoření jménem Strach, které má závratě už jen při pomyšlení na letadlo. Udělejte kompromis a darujte jí ten nejbezpečnější adrenalin v Hurricane Factory. Je to místo, kde bude moci na vlastní kůži zažít, jaké je to létat a bojovat s hurikánem. Vzduch ve větrném tunelu proudí rychlostí až 270 km/h, což je rychlost skutečného hurikánu. Samozřejmě, s jedním rozdílem. V tom našem nikomu nic nehrozí.

 

Skočit z útesu, ale neriskovat svůj život

Představte si, že se procházíte po pláži někde v Karibiku, když najednou objevíte nádherný útes tyčící se nad azurovým oceánem. Oči vaší něžnější polovičky zaplesají radostí, ale o chvíli hned i zesmutní. Jak by si jen ráda z toho útesu skočila jak ve filmu Modrá laguna, ale je tu jeden háček. Strach. S tím už sice nic neuděláte a z útesu se skákat nebude, ale můžete jí darovat alespoň ten pocit.
Ve větrném tunelu Hurricane Factory zažijete pocit volného pádu, jako byste skákali z desetimetrového útesu přímo do moře. Jediné, co bude vaše milá potřebovat, je dobrá představivost. A ta ženám nechybí. :)

 

Bungee jumping bez nočních můr

Stojíte na zábradlí vysokého mostu, který spojuje dva břehy rozbouřené řeky. Nohu máte připevněnou o lano a vy se odhodláváte skočit. Skočíte, ale špatně připevněné lano se odtrhne a vy se ztrácíte v rozbouřené řece... Ne, nepíšeme scénář hororového filmu. Strach má různé podoby a zabrání nám i v takovém snu, jakým je bungee jumping. Je snem vaší něžné polovičky bungee jumping, ale bojí se? I v tomto případě vám přinášíme to nejlepší řešení - Hurricane factory.

Nad strachem málokdy vyhrajete. Pokud však na něj půjdete úplně jinak, nejenže ho „přelstíte“, ale ženy ve vaší rodiny připravíte skutečně originální dárek.

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám