3 fascinující aktivity, které je možné zvládnout během seskoku z letadla

07.06.2016

Při seskoku z letadla, ve výšce několik tisíc metrů nad zemí, se vše dělá o něco hůře. Musíte dodržovat přesně stanovená pravidla. Dokážete si představit, že přitom požádáte o ruku vaši přítelkyni, nebo složíte Rubikovu kostku?

2. Love is in the air

Seskok je možné spojit i se žádostí o ruku. Existují různé méně a více bláznivé varianty. Nevěříte? Tak se podívejte.

Jednou z možností je požádat partnerku o ruku přímo během tandemového seskoku. Na proslovy a čekání není v takovém případě čas. Proto jen vytáhnete prsten, a potom ho odhodíte, protože to samozřejmě nebude šperk pravý ale provizorní. Přesně takhle to udělal tento budoucí manžel:


via GIPHY

Další možností žádosti o ruku (věříme, že tak trochu šokující) je čekat po přistání na přítelkyni s plakátem, na kterém je napsáno: „Vezmeš si mě?“. Ona, nic netušící, přistává na zem, on kráčí s transparentem v rukou k ní a kleká si s prstenem v ruce. No, a samozřejmě doufá, že mu řekne vysněné ano.

Do vyjádření lásky je možné zapojit i další osoby, kreativitě se meze nekladou. Muž z Kalifornie požádal svou přítelkyni o ruku tak, že k nim při přistávání přiběhly jeho dvě děti, jedno mělo na tričku nápis: „Will you marry us?”(Vezmeš si nás?) a druhé: „Will you be our step mother?” (Budeš naše nevlastní máma?).2. Skyaking – o co jde?

O Milesi Daisherovi se v souvislosti se skyakingem píše často. Seskok z letadla totiž posunul o hranici výš. Miles skáče z helikoptéry s kajakem, udělá několik salt, a potom přistane na vodě. Vypadá to jednoduše, ale jednoduché to rozhodně není. Má to ale jednu velkou výhodu. Když přistane na jezeře nebo na řece, zůstane díky kajaku víceméně suchý.3. Složení Rubikovy kostky

Na co všechno mají skydiveři čas během letu? Kromě žádání o ruku a „plavby“ vzduchem na kajaku také na skládání Rubikovy kostky. Někomu se tato kostka nepodaří poskládat za celý život, někdo jiný to zvládne za pár vteřin pod vysokým tlakem (fyzickým i psychickým). Jeden muž ji v roce 2003 zvládl složit za 32 sekund během svého prvního volného pádu! Představte si, jaké to asi je v rychlosti 209km za hodinu! Klobouk dolů před jeho zručností a odvahou.


Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám