Ve čtveřici ve vzduchu... aneb proč soutěžit ve skupinovém létání

07.06.2016

Tunelové létání je skvělým adrenalinovým zážitkem, aniž byste si museli kupovat drahou výstroj. Dospělí, páry i rodiny si v něm nacházejí své hobby a možnost, jak utužit vztahy zábavnou formou. Jak se můžete zlepšovat a překonávat své hranice, když vás tato zábava chytne?
 

O tunelu v Hurricane Factory

Aerodynamický tunel s rychlostí větru 270 km / hod. je skutečně lahůdkou pro nadšence létání. Prosklená letová komora s průměrem 4,3 metru a o výšce 14 metrů vám plnohodnotně nahradí skákání s padákem, na které do konce života nezapomenete.

Adrenalin, který jednou stoupne do krve, si mnoho lidí chce zopakovat podruhé i potřetí. V našem tunelu se naučíte, jak se ve větru bezpečně udržet a jak zvládnout pokročilé techniky. Je to jako droga - naštěstí legální. Na tunelové létání nemusíte čekat do jara, až bude venku svítit slunce. A co je ještě lepší, zaplatíte za něj mnohem méně než za seskok z letadla.
 

V partě se to lépe táhne

Pocit beztíže a žádné myšlenky – to poskytuje létání v tunelu Hurricane Factory. Individuální lety vám pročistí hlavu, ty skupinové vás zase posunou na vyšší level. S dalším člověkem v tunelu zjistíte, že létat ve dvojici nebo, dejme tomu, i ve čtveřici, je jako dobré přátelství - plné zábavy a vzájemné podpory. Jen je třeba vědět, jak na něj.
 

Prověřte si svoje sily se soupeři

Ti, kteří se indoor skydivingu věnují déle, mají stále možnost rozvíjet své schopnosti a získávat nové zkušenosti. Perfektní příležitostí je třetí ročník Mistrovství SR v tunelovém létání, které hostí Hurricane Factory v Liptovském Mikuláši. Organizátorem soutěže je parašutistický klub SNA ve spolupráci s Hurricane Factory v Tatralandii.

Náročnost sestav letů bude připravena ve dvou kategoriích.
První „ROOKIE 4-way” je pro letce bez dostatečných zkušeností. Stačí, abyste uměli létat na břichu a otáčet se. To hravě zvládnete po kurzu létaní HURRICANE PROFLYER. Již 30 minut letu s profesionálním koučem vás zdokonalí v základní poloze další triky.

Druhá "A 4-way" je pro ty větší troufalce. Na ni jsou potřebné zkušenosti s létáním. Celkově na vás čeká 8 soutěžních kol, přičemž přesnější program bude znám až po uzavření podaných přihlášek. Pořadí se losuje těsně před začátkem soutěže.

Soutěž se bude konat 1. - 2. dubna 2016. Čtyřčlenné týmy mohou být smíšené a také mít náhradníka. Toho uvedou v přihlášce.
 

Co za to?

Výhrou váš tým získá létání zadarmo v tunelu na určitý počet minut. Tým se může ještě lépe připravit na začínající sezónu 2016 anebo se zdokonalit ve svém hobby. Nemluvě o skvělém pocitu a zážitcích na celý život.

Mám zájem soutěžit, ale mám otázky

Zaujala vás příležitost změřit si síly s ostatními letci? Pokud si chcete vyzkoušet soutěžní adrenalin se skupinou z Hurricane Factory nebo v jiné skupině, kontaktujte paní Vokurkovou e-mailem: e.vokurkova@hurricanefactory.com. Dozvíte se potřebné informace o tom, jak se co nejlépe připravit na soutěž. Pro zajímavost, v loňském roce se náš čistě mužský tým Hurricane Factory zhostil 3. místa. :)

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám