Inspirace na nezapomenutelné firemní eventy!

07.06.2016

Firemní eventy včetně teambuildingu jsou dnes stále populárnější. Ředitelé či majitelé firem si uvědomují, že plat není všechno, co jejich zaměstnance může výrazně motivovat k práci. Pokud totiž na pracovišti nevládnou dobré vztahy, produktivita zaměstnanců půjde velmi rychle dolů vodou.

My v Hurricane Factory to také velmi dobře víme, a proto jsme se rozhodli, že vám pomůžeme alespoň s inspiracemi na jedinečné firemní eventy.

Jeskynní cesta do duše

Co víc může stmelit kolektiv než opravdová cesta do duše. Vraťte se se svými kolegy do dob, kdy lidé žili v jeskyni, a prověřte nejen svou kondici, ale i psychiku. Uvidíte jeskyni tak, jak ji vidí jen jeskyňáři.

V pravé jeskyňářské výstroji budete bloudit v labyrintu, plazit se těsnými a zablácený cestičkami a spustíte se úzkými komíny. A přitom všem si naplno vychutnáte tajemnou podzemní krásu. Kdoví, možná objevíte i nějaké pravěké kresby na stěnách.

Horolezci, horolezkyně a horolezčata

Na firemní event horolezčata raději neberte, ale zbylí účastníci nejlepšího teambuildingu roku mohou jít do akce! Vezměte své zaměstnance do přírody na některou z našich lezeckých skal. Zkušení instruktoři zajistí potřebnou výstroj a vy si můžete vyzkoušet, kdo je ve firmě nejzdatnější lezec.

Závod s větrem v Hurricane Factory

Na firmy myslíme i my v Hurricane Factory a snažím se vytvářet co nejlepší prostředí i pro vaše firemní eventy. Pokud se rozhodnete pro teambuilding v našem větrném tunelu, čeká na vás několik překvapení.

Kromě samotného létání je pro všechny "zvědavce" připravena krátká přednáška o tom, jak tunel a létání funguje. Pro zákazníky je to velmi zajímavá část, protože mají možnost vidět různé akrobatické kousky našich instruktorů. Připravit se můžete na salta či létání hlavou dolů.

Všem vašim zaměstnancům či kolegům poskytneme profesionální servis, a to od zapůjčení kompletní výstroje až po létání. Kromě toho máte k dispozici také bar, ve kterém účastníci zájezdu, kteří právě nelétají, mohou své síly doplňovat občerstvením.

Hurricane Factory je tak silný zážitek, že (nejen) závěr teambuildingu se bude nést v duchu létání. Sami budete překvapeni, že ještě v práci na obědě budete probírat nejlepší teambuilding roku.

Už víte, pro který teambuilding se rozhodnete? :)

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám