5 tipů na adrenalinový valentýnský dárek pro muže

07.06.2016

Už za několik dní nám na dveře zaklepe den, na který netrpělivě čekají všichni zamilovaní. Myslete však, milé dámy, na to, že muži, které srdce táhne na romantickou večeři, žijí jen ve filmech. Chcete-li svého milého skutečně potěšit, musíte být kreativnější.
Právě proto jsme pro vás připravili 5 tipů na skvělé adrenalinové dárky, díky kterým vás budou manželé či partneři milovat ještě více.


1. Nejrychlejší jízda v životě


Co je největším snem každého muže už od dětství? Projet se v pořádném autě – třeba ve Ferrari.
Ano, právě kultovní červené auto a adrenalinová jízda je to, po čem většina chlapů touží. Co však dělat, když na koupi skutečného Ferrari vám nevystačí ani desetileté úspory a dětských má už pár na poličce?
Cenově dostupným řešením může být adrenalinová jízda ve vypůjčeném Ferrari. Řídit může buď sám, nebo se může svézt s vyškoleným instruktorem za volantem, který se nebude bát pořádně dupnout na plyn.


2. Top Gun u vás doma


"Pepo, čím chceš být, až vyrosteš?" "Pilotem!" Pokud to byl případ i vašeho partnera, ale jeho sen se mu nikdy nesplnil, můžete to udělat za něj. Darujte mu pilotování letadla na zkoušku. Profesionálně vyškolený instruktor vašeho milého seznámí s pilotní kabinou, obsluhou řízení a samotným letem. Po instruktáži se jde rovnou na věc.
Nasednou do letadla, instruktor vynese letadlo do vzduchu a tam přenechá velení vašemu partnerovi. Když přistane, všimněte si té dětské radosti v jeho očích. ;)
3. Jde se do boje!


Adrenalin stoupá stále více do obličeje, těžké pásy se boří do bláta a váš drahý sedí v řídicí kabině obrněného transportéru. Možná se to nezdá, ale řídit 13-tunový tank dá pořádně zabrat. Pokud se váš manžel při pohledu na své plastové vojáčky z dětství vždy pousměje, víte, čímž ho zaručeně mile překvapíte.


4. Komando S.W.A.T v akcii


Komando S.W.A.T. je synonymem nebojácnosti a odvahy. Není to žádná policejní akademie, kterou známe ze stejnojmenného filmu.


Výcvik pořádně prověří jeho nervy i tělo. Vydrží jen ti nejodolnější, a když zvládne tvrdý výcvik, vyzkouší si i fingované osvobozování se vším, co k tomu patří. Adrenalin, na který jen tak nezapomene žádný muž.


5. Boj s hurikánem v Hurricane Factory


Je váš manžel či přítel nadšenec adrenalinových sportů, ale zároveň mu chcete darovat něco maximálně bezpečného a bez jakýchkoliv omezení?


Nejlepší volbou bude létání v našem větrném tunelu, ve kterém vzduch proudí rychlostí až 270 km/h. Dva 1,5 minutové lety se rovnají až čtyřem seskokem z letadla z výšky 4 000 metrů.
Neumíte si to představit? Prohlédněte si naše video z boje s hurikánem.

 

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám