5 nejlepších adrenalinových atrakcí pro děti

06.06.2016

Touží vaše děti po dobrodružství a vy byste si také rádi užili trochu akční zábavy? Připravili jsme pro vás seznam pěti atrakcí, které potěší nejednu dobrodružnou dětskou duši.

Bobové dráhy

Bobové dráhy jsou klasikou, na níž se zabaví nejen ti menší, ale i větší. Vozíky jsou obvykle určeny pro jednu a dvě osoby, takže můžete jezdit buď sami, nebo společně se svými ratolestmi. Moderní boby jsou většinou vybaveny gumovými kolečky s účinnou brzdou, takže se nemusíte téměř vůbec obávat o bezpečnost svých dětí.

Lanové parky

Cítíte, že v žilách vaší ratolesti koluje adrenalinová krev? Tak to ji určitě vezměte do některého z našich lanových parků. Nacházejí se v nich atrakce pro různé věkové kategorie. Na své si tu přijde jak malý lezec, tak i lukostřelec či skokan na trampolíně. Lanové parky jsou často obklopeny nádhernou přírodou, takže po náročném adrenalinovém dni si můžete svou hlavu vyvětrat na procházce.

Bungee trampolína

Atrakce pro malé i velké. Vy se zbavíte nadbytečného stresu z práce a vaše děti se vyřádí do sytosti. Na bungee trampolíně zažijete pocit bungee jumpingu, ovšem s jedním rozdílem. Vůbec se nemusíte obávat o bezpečnost svých ratolestí, protože jsou jištěny a vždy dopadnou na měkkou trampolínu.

Horské koloběžky

Terénní koloběžky nadchnou každého milovníka adrenalinu. Najdete je zejména na místech, která jsou obklopená horami a krásnou přírodou. Směrem nahoru si tak můžete udělat rodinnou túru a pokochat se okolní přírodou. Není žádným tajemstvím, že děti túry až tak bavit nemusí. Pokud jim ale přislíbíte, že cesta dolů bude mnohem zábavnější, i túru zvládnou s úsměvem.

Family Flight - lítejte společně jako rodina

Nepochybně jedním z největších adrenalinových zážitků, který je vhodný i pro děti, je létání ve větrném tunelu. Létat můžete buď společně jako rodina, nebo si mezi sebou zasoutěžte. Přizvat můžete i babičku s dědečkem, protože Family flight zvládne nejen dítě již od 5 let, ale i důchodce. Balíček obsahuje tři lety, které lze rozdělit mezi dva dospělé a jedno dítě do 12 let.

Gallery

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám