Firemní kultura vs. hurikán. Kdo s koho?

06.06.2016

Pro mnohé už není práce jen obyčejným zaměstnáním. Se svými kolegy trávíme často více času než se svou rodinou. Právě proto by zaměstnavatelé neměli zapomínat na to, že jen tam, kde se cítíme dobře, můžeme podávat dobré výkony.

Firemní kulturou se dnes zabývá stále více odborníků, ale obecně můžeme říci, že základem jsou především dobré vztahy na pracovišti. Ne všichni jsme však stejní a v žádné práci se nesetkají jen lidé, kteří si hned padnou do oka a dokážou spolu vycházet. Důležitou roli hrají kompromisy a také přístup zaměstnavatelů. Zde jsou tři základní rady, které vám v tom pomohou.
  1. Dávejte svým zaměstnancům pravidelně zpětnou vazbu. Myslete však na to, že jedinou přístupnou kritikou je konstruktivní kritika. Nechcete ho přece potopit, ale posunout vpřed.
  2. Buďte ke svým zaměstnancům upřímní a řešte alespoň ty základní firemní záležitosti společně s nimi. Mají přece právo vědět, co se ve firmě děje a proč.
  3. Zahoďte čas od času masku formálnosti a trochu se odvažte se svými zaměstnanci. Skvělým způsobem, jak se s nimi sblížit, jsou teambuildingy. Vyměňte prostory kanceláře za něco více adrenalinového. Například za hurikán.

Objevte kouzlo boje s hurikánem

My v Hurricane Factory víme, že firemní kultura je velmi důležitá, a proto v naší nabídce naleznete i „boj s hurikánem“ přizpůsobený firmám. Samozřejmostí je nejen samotný indoor skydiving, ale i zajištění zábavného programu či občerstvení.

V aerodynamickém tunelu zažijete stejný pocit jako při seskoku z letadla.
A proč hurikán? Motory, které mimo jiné najdete například ve velkých dopravních letadlech, dokážou vytvořit rychlost proudění vzduchu až 270 kilometrů za hodinu, což je rychlost skutečného hurikánu.

Bát se nemusí ani ti největší "strašpytlové"

Strach z výšek nelze podceňovat, avšak v případě Hurricane Factory se netřeba ničeho bát. Od úplného začátku si vás a vaše kolegy vezmou na starost naši profesionální instruktoři, kteří vám nejenže všechno vysvětlí, ale budou vám dělat také společnost v letové komoře a dohlížet na vaši bezpečnost. Opravdu se nemusíte ničeho bát, pokud to zvládnou i děti, věříme, že i vy. :) Mimochodem náš kamerový systém vás během letu bude snímat a nahrávku si můžete s sebou odnést a zpětně s kolegy vzpomínat na neopakovatelné chvíle.


Adrenalinový full servis

A co pak? Nejenže pro vás připravíme nezapomenutelný adrenalinový zážitek, ale postaráme se i o zábavu a vaše hladová břicha. Hudební představení, akrobatická show přímo v tunelu, švédské stoly se specialitami našich šéfkuchařů a zajištění pitného režimu - to vše můžete nechat klidně na nás.

Hurricane newsletter

Přihlas se do newslettru a k exkluzivním nabídkám