SPORTOVNÍ LÉTÁNÍ

Sportflight je určen těm, kteří mají zkušenosti s tunelovým létáním nebo provozují skydiving na sportovní úrovni.
Sportovní letec je zkušený skydiver, absolvent AFF nebo jiného kurzu volného pádu, letec se zkušenostmi z létání v tunelu, ale i nadšenec bez jakýchkoliv zkušeností, který ovšem musí projít naším speciálním kurzem Hurricane Proflyer - jedná se o 30 minut pod vedením zkušeného instruktora.

Přijďte si k nám zalétat za hurikánské ceny!


Sportovní časy mohou být využity certifikovanými instruktory AFF pro výcvik v rámci AFF kurzů. Dále tzv. sportovními letci, kteří by měli mít vlastní vybavení a prokazatelné zkušenosti z létání v tunelu nebo volného pádu. V opačném případě si musí zajistit vlastního coache nebo instruktora HF Prague.

Pro rezervaci sportovních časů stačí navštívit náš online rezervační systém. V případě větších objednávek a jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na sportflight.praha@hurricanefactory.com.

   
    


Ceník

  • 10 min sportflight    2 565 Kč
  • 15 min sportflight    3 861 Kč
  • 30 min sportflight    7 695 Kč
  • 60 min sportflight    15 390 Kč                    


HF Kids Club

Nevíte, jaký kroužek je pro Vaše děti ten pravý? Chtěli byste pro ně něco netradičního a zábavného? Přihlaste je do našeho HF Kids Clubu! Jedná se o kurzy létání pod dohledem zkušených instruktorů. Cena 1 300 Kč/dítě zahrnuje 60 minutový program (úvodní školení, létání jednotlivců/skupinek). Pro lekce jsou vypsané speciální termíny a časy (pondělky odpoledne) a minimálně lze zakoupit 3 lekce. Více informací a rezervace na sportflight.praha@hurricanefactory.com.


Hurricane Proflyer

Byli jste si u nás zalétat? Líbilo se vám to? Chtěli byste se tomuto novému sportu věnovat? Zakupte si balíček 30 min – Hurricane Proflyer za 8 400 Kč! Původní cena 14 000 Kč! V průběhu této půlhodiny s instruktorem se naučíte základním dovednostem jako např. stabilní poloha na břiše a na zádech, klesání, stoupání a zatáčení. Více informací na sportflight.praha@hurricanefactory.com.


Hurricane Flyers Club

Hurricane Flyers Club, z.s. je občanský spolek, který sdružuje příznivce indoor skydivingu. Členem se může stát kdokoliv, koho baví létání ve větrném tunelu. Členstvím získáte levnější letový čas, slevu na vybrané vybavení, levnější startovné na závody pořádané HF Prague nebo coaching zdarma na vyhlášené dny. Připojte se k našemu klubu a získejte spoustu výhod! Trénujte pod vedením světově úspěšných instruktorů a poznejte tak nový moderní sport s názvem indoor skydiving!


Tipy na ubytování


Hotel Duo
http://www.janhotels.cz/duo-hotel-praha
- speciální ceny pro návštěvníky HF Prague
- při rezervaci uveďte heslo "hurricane"
- kontakt: hotelbooking@hotelduo.cz

Hotel Blue Orange
http://www.blueorange.cz
- speciální ceny pro návštěvníky HF Prague
- při rezervaci uveďte heslo "hurricane factory"
PDF ceník

HURRICANE
FACTORY
FAMILY

Vyber umístění

Berlin / Germany Prague / Czech Republic Tatralandia / Slovakia

© Copyright 2012-2021 Hurricane Factory. All rights reserved. Všeobecné obchodní podmínky Souhlas objednatele se zpracováním osobních údajů Informace pro zákazníky HFP týkajíci se ochrany osobních údajů